БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Новий освітній серіал для підприємців малого та середнього бізнесу — «Антикорупція»

Викорінення корупції необхідне для прозорого ведення бізнесу та відновлення економіки країни. Серіал «Антикорупція» розповідає про те, як саме напрацювати принципи доброчесної роботи українських компаній.

22:25 09.02.2023

Військовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі й хто звільняється від мобілізації?

Якщо вам від 18 до 60 років, ви покинули свою домівку і є військовозобов’язаними, маєте стати на військовий облік за новим місцем фактичного проживання. Зробити це потрібно протягом 7 днів після приїзду.

10:15 27.12.2022

Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»

Повномасштабний напад росії на Україну зробив мільйони людей біженцями. Європа відкрила свої кордони і тисячі сімей із маленькими дітьми змогли відчути себе у безпеці.

14:15 16.11.2022

В Україні працюють Національні гарячі лінії для захисту прав жінок та дітей.

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну питання захисту прав та інтересів дітей і жінок в умовах воєнного стану стоїть особливо гостро та є надзвичайно важливим для всієї спільноти демократичних правових держав.

17:02 04.11.2022