Вітання

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» від 15 лютого 1994 р. № 46/94, яке відзначають щорічно у третю неділю березня, цього року - це 17 березня.

08:45 17.03.2024

14 березня - День українського добровольця!

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави Верховною Радою України у 2017 році встановлена Пам'ятна дата. Зараз, у час повномасштабної війни, це свято кожного українця, який зі зброєю у руках боронить Україну!

08:45 14.03.2024

22 січня - День Соборності України❗️

22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році. Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави - Україна.

09:44 22.01.2024

З Новим 2024 роком!

❄️Шановна громадо вітаємо Вас усіх з Новим роком та бажаємо всіх земних благ! Нехай же 2024 подарує найголовніше - перемогу. А ще простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами.

00:00 31.12.2023

22 грудня - День енергетика!

22 грудня професійне свято День енергетика. У це день ми вітаємо всіх працівників причетний до енергетики та електротехнічної промисловості.

08:30 22.12.2023

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня, ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вся Україна нині висловлює слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було багато жителів Народиччини. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм та професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву. Багато з них не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Ми висловлюємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.

08:30 14.12.2023

6 грудня - День Збройних Сил України❗️

День Збройних Сил України в Україні завжди відзначався з гордістю та пошаною, але в останні роки, воно набуло особливого значення. Адже українські воїни – це справжні мужні сини та доньки, що стали на захист Батьківщини та дають відсіч російським загарбникам.

08:30 06.12.2023

5 грудня - Міжнародний день волонтера

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди працюють на користь суспільства і батьківщини.

08:30 05.12.2023