16 липня - День бухгалтера України!

Щороку 16 липня в Україні святкують День бухгалтера. Бухгалтер – одна з професій найбільш поширених та значущих у нашій державі. Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах, розвивається економіка Народицької громади.

09:10 16.07.2024

15 липня - День Української Державності.

День Української Державності був установлений у 2021 році через підписання офіційного документа на відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Цього року українці святкують День Української Державності лише третій рік поспіль та вперше 15 липня. Раніше День Української Державності відзначався 28 липня, але з переходом на новоюліанський календар, перенесено на 15 липня. Цей день є символічним для відзначення Дня хрещення Київської Русі - України, яке відбулося за часів Володимира Великого.

09:10 15.07.2024

4 липня — День Національної поліції України.

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди високого професіоналізму, мужності та відваги, справжні взірці дисциплінованості та витримки - працівники Національної поліції України.  Ви, відіграєте надзвичайно важливу роль у житті нашої країни, забезпечуючи безпеку та спокій громадян. Щоденно ви займаєтеся надважливою та ризикованою справою – протистоїте злочинності, стоїте на варті закону та порядку, охороняєте безпеку та спокій українців.

09:30 04.07.2024

28 червня - День Конституції України!

День Конституції України був офіційно встановлений 28 червня 1996 року, коли Верховна Рада України прийняла нову Конституцію незалежної України. Цей документ став правовою основою для розбудови демократичної, правової держави та гарантом суверенітету і територіальної цілісності України.

08:30 28.06.2024