Вітання

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати Народицької селищної ради і Коростенської районної ради!

09:19 07.12.2021

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Народиччини!

Вам випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує нашу рідну культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність отчому краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

09:48 09.11.2021

Шановні працівники соціальної сфери нашої громади, дорогі ветерани соціальних служб!

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Всі ви не байдужі до людських проблем, і завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги – тож ми щиро впевнені, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання сьогоднішніх перешкод у справі поліпшення добробуту населення громади, соціального захисту тих, хто його потребує. Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватимуть інтересам Народиччини.  Сердечно бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, незмірної життєвої енергії і хай добро, зроблене вами, повертається сторицею! Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

09:24 07.11.2021

Шановні жителі Народицької територіальної громади! Шановні захисники України!

У світлий День Покрови Пресвятої Богородиці ми  відзначаємо День захисника України – свято, започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників нашого суверенітету та територіальної цілісності. Окроплене кров’ю та освячене вірою, це свято воістину всенародне, адже наш народ завжди давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

09:18 14.10.2021

Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

07:00 03.10.2021