Коростенське РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області інформує

06 лютого працівниками Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області спільно з представниками служби у справах дітей та національної поліції проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів с. Селець, с.Закусили, с.Бабиничі Народицької ОТГ.

18:59 06.02.2024

Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Фахівцями Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області 25 січня проведено відпрацювання населених пунктів Народицької громади а саме с. Новий Дорогинь та с. Закусили. Під час даного заходу населенню нагадувались правила, яких щоденно необхідно дотримуватись в оселях:

12:01 25.01.2024

Мінна безпека: Рашисти мінують навіть дитячі іграшки. Як вберегтись? ВІДЕО

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

15:05 18.01.2024

Дотримуйтесь правил поведінки на льоду. ПАМ'ЯТАЙТЕ!!!

Для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані. При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.

12:00 13.12.2023

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ!

Під час святкування Нового року та Різдва Христового, на жаль, зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами та встановленні ялинок. Тому  фахівці Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертаються до громадян дослухатись до порад аби безпечно провести зимові свята!

15:48 11.12.2023

Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації Увага! Різке похолодання!

Температура – один із важливих абіотичних факторів, що впливають на фізіологічні функції всіх живих організмів. Температура залежить від географічної широти, висоти над рівнем моря та пори року.

10:52 28.11.2023

Дотримання пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- і газовим приладами, а також при експлуатації пічного опалення.

12:35 09.11.2023

Для учасників освітнього процесу Закусилівської гімназії Народицької ТГ проведено навчання

31 жовтня для учасників освітнього процесу Закусилівської гімназії Народицької ТГ проведено навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту, діям під час сигналу «Повітряна тривога», діям при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів, правилам користування вогнегасниками. Також під час заходу учням було проведено показ пожежного автомобіля та пожежного обладнання. На останок серед учасників проведено розповсюдження листівок та експресок на протипожежну тематику та мінної безпеки.

17:28 31.10.2023