Коростенське РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області інформує

Правила безпечної поведінки на воді: поради для відпочивальників

Літній відпочинок біля водойм приносить багато задоволення, але водночас вимагає дотримання певних правил безпеки. Важливо пам’ятати, що нехтування ними може призвести до небезпечних ситуацій. Пропонуємо ознайомитися з основними правилами поведінки на воді та біля водоймищ, які допоможуть забезпечити безпеку для вас та ваших близьких.

10:00 20.07.2024

Переконайтеся, що ваші діти знають правила мінної безпеки

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

11:13 16.07.2024

27 червня коростенські рятувальники спільно з працівниками поліції та представниками служби у справах дітей провели профілактичний захід «Безпека на воді»

Усім відомо, що вода - чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

11:57 28.06.2024

Пізнавальний захід для вихованців Народицького ДНЗ "Сонечко"

Сьогодні для вихованців Народицького ДНЗ "Сонечко" працівниками Коростенського районного управління ДСНС України у Житомирській області в рамках тижня безпеки життєдіяльності провели пізнавальний захід, під час якого навчали дітей правил безпеки та як діяти у різних небезпечних ситуаціях. Поруч з цим рятувальники розповіли про особливості своєї роботи та продемонстрували пожежно-рятувальний автомобіль.

16:47 28.05.2024

Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, знайти які можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях населених пунктів. Більшість із них залишились нам у спадок після минулих війн.

14:40 24.04.2024

06 лютого працівниками Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області спільно з представниками служби у справах дітей та національної поліції проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів с. Селець, с.Закусили, с.Бабиничі Народицької ОТГ.

18:59 06.02.2024

Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Фахівцями Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області 25 січня проведено відпрацювання населених пунктів Народицької громади а саме с. Новий Дорогинь та с. Закусили. Під час даного заходу населенню нагадувались правила, яких щоденно необхідно дотримуватись в оселях:

12:01 25.01.2024

Мінна безпека: Рашисти мінують навіть дитячі іграшки. Як вберегтись? ВІДЕО

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

15:05 18.01.2024