14 ДПРЧ інформує

На Народиччині упродовж літнього періоду внаслідок необережного поводження на воді трагічно загинули вже 2 мешканці громади

На Народиччині упродовж літнього періоду внаслідок необережного  поводження на воді трагічно загинули вже  2 мешканці громади.  Трагедії обумовлені тим, що відпочивальники нехтують основними правилами  безпеки під час купання, яких необхідно дотримуватися. Зокрема, на початку липня  нещасні  випадки сталися на річці «Норинь» біля с. Старий Дорогинь,  де під час відпочинку  на водоймі втопився 20-річний чоловік.   За словами очевидців, він пірнув з шлюзу  та не винирнув. Другий випадок трапився в ставку с. Ласки, де загинув 48 річний місцевий житель. Зі слів очевидців загиблі  перебували у стані алкогольного сп’яніння.

15:25 05.07.2022

Обстеження навчальних закладів громади

Сьогодні 04 липня 2022 року комісією в складі працівників відділу освіти Народицької селищної селищної ради, Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, Народицької селищної військової адміністрації провели обстеження навчальних закладів громади з метою перевірки готовності до нового навчального року та проведено оцінку можливості використання учасниками навчального процесу найпростіших укриттів.

17:11 04.07.2022

Основних причин виникнення пожеж є порушення правил пожежної безпеки

Однією з основних причин виникнення пожеж є порушення  правил пожежної безпеки  при влаштуванні та експлуатації електроустановок.   Внаслідок цього щороку в Народицькій громаді  виникає значна  кількість пожеж.

17:08 29.06.2022

Про проведення нетехнічного обстеження територій Народицької селищної територіальної громади

Починаючи з 21 червня на виконання наказу Головного управління ДСНС України "Про проведення нетехнічного  обстеження територій Народицької селищної територіальної громади", і виконання вимог Окремого доручення Голови ДСНС України  на території Народицької громади працівниками Коростенського районного управління проводилися роботи з нетехнічного обстеження ймовірно забруднених територій, що постраждали внаслідок авіаційних та артилерійських обстрілах під час військової агресії російської федерації проти України. Роботи щодо виявлення вибухонебезпечних предметів та їх залишків здійснюються на основі карти забруднень та інформації, що надходить від населення, фермерів та старост старостинських округів.

10:25 25.06.2022

Запишись в добровольці з цивільного захисту – допоможи країні!

Громадяни, які бажають брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, особливо в населених пунктах, які найбільш постраждали під час проведення воєнних дій, пов’язаних із збройною агресією Російської Федерації проти України, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

22:05 15.06.2022

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у релігійних закладах

З метою недопущення пожеж в релігійних закладах, Коростенським районним управлінням Головного управління ДСНС України у Житомирській області розпочато їх позапланові перевірки. В ході проведення яких для церковнослужителів проведені протипожежні інструктажі, розповсюджені пам’ятки, експрес-інформації на протипожежну тематику, вручені акти та приписи про усунення порушень.

16:12 08.02.2022