БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

З 21 листопада громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території, отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу

Звертатися за представленням своїх інтересів у суді та складенням процесуальних документів вони можуть з питань, пов’язаних із захистом порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та тимчасовою окупацією території України. Таке розширення суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу внесене Законом України «Про визнання таким, що втратив чинність Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 01 липня 2021 року № 1618-ІХ.  «Система безоплатної правової допомоги готова зробити усе необхідне, аби забезпечити доступ до права та правосуддя для кожного українця. Особливо актуальним є відновлення справедливості для тих громадян, які на сьогодні опинилися по той бік від звичного життя і постійно стикаються із масовим порушенням своїх прав», — переконаний в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

10:13 26.11.2021

Фото-, відео-, кіно-, теле-, відеозйомка – кого і де можна знімати, в кого просити дозволу, а де можна обійтися без нього?

Зорієнтуватися в цьому допоможе наша інфографіка. А за цим посиланням http://bit.ly/2r339pY у нашій правничій енциклопедії WikiLegalAid ви детальніше прочитаєте про проведення фото-, кіно-, теле-, відеозйомок фізичної особи, і навіть про судову практику з цього приводу.

15:15 29.10.2021

Чи можуть забрати житло за чужі борги?

Ситуації, коли з людини вимагають повернути чужі кредити та погрожують відібрати житло, стали доволі частими. Так що ж робити у такому випадку та чи можуть забрати житло за чужі?

15:41 30.08.2021