Консультації з громадськістю (Обговорення, слухання)

Долучаємось до обговорення питання подолання наслідків русифікації та тоталітаризму

2 листопада Олександр Ткаченко та члени Експертної ради МКІП дадуть роз’яснення щодо ухвалених рішень та рекомендацій Ради стосовно очищення публічного простору від маркерів русифікації та тоталітаризму.

13:20 01.11.2022

Про проведення громадських слухань

З метою залучення представників громадськості до розгляду звернення Об’єднаної єврейської общини України щодо надання дозволу на встановлення Об’єднаній єврейській общині України пам’ятних знаків на єврейських кладовищах, які розташовані в селах Базар та В’язівка провести громадське обговорення:

10:30 17.12.2021

Згідно розпорядження селищного голови №52 від 31.08.2021року «Про початок громадського обговорення (у формі громадських слухань) щодо формування ефективної мережі закладів освіти Народицької селищної ради, її оптимізації та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства» оприлюднюються наступні проєкти рішень:

15:12 31.08.2021