Держпродспоживслужба інформує

Щеплення від сказу – це необхідність для вашого чотирилапого улюбленця

Сказ – це невиліковна та смертельна хвороба, яка може уразити будь-якого домашнього улюбленця. Ця небезпечна хвороба поширюється як серед тварин, так і серед людей, і є надзвичайно серйозною загрозою для здоров’я. Зараження може відбутися через укус, подряпину, мікроушкодження шкіри або потрапляння зараженої слини на слизові оболонки.

12:35 19.07.2024

Обережно ботулізм!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в  Житомирській області звертає увагу на погіршення санітарно – епідеміологічної ситуації щодо харчових отруєнь, зокрема ботулізму.

15:27 11.07.2024

Безпечний відпочинок біля водоймищ.

Нестерпна спека буквально змушує нас пірнути в звабливу прохолоду водойми, забувши про те, що у воді може чекати небезпека. Згадавши принцип «Попереджений – значить озброєний», інформуємо про найбільш часті інфекції, якими можна інфікуватись під час купання.

13:24 05.07.2024

До відома керівників сільськогосподарських підприємств, власникам пасік і сільських старост району!

Управління Держпродспоживслужби в Коростенському районі доводить до Вашого відома про те, що на підставі діючого Закону України «Про бджільництво» від 02 лютого 2000 1492-Ш, Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини 30.01.2001 № 9, з метою недопущення загибелі бджолиних сімей під час масових обробок медоносів та пилконосів, прилеглих посівів засобами захисту рослин, провести широку роз’яснювальну роботу серед власників пасік стосовно захисту бджіл від отруєнь пестицидами.

14:12 18.05.2024

З 30 квітня 2024 року розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Коростенське районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що з 30 квітня 2024 року розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

09:10 26.04.2024

Забруднена нітратами вода – небезпека для здоров’я людини!

Питання забезпечення населення якісною та безпечною питною водою належить одне з найбільш соціально значущих, оскільки, безпосередньо впливає на стан здоров’я населення та визначає ступінь епідеміологічної безпеки.

16:24 23.03.2024

Спалювання минулорічної трави, опалого листя, сухих гілок та іншого сміття – це проблема, яка є небезпечною для довкілля, життя і здоров’я людей.

Лише  пригріло  перше  весняне  сонечко, як  наші українські дбайливі господарі   починають прибирання території своїх домоволодінь та зазвичай  спалюють  листя, траву, дрібне сміття та інші відходи. І  так  з  року  в рік  весною  населені  пункти  поглинає  суцільний дим, поки  не  завершаться заходи  з  прибирання.

12:25 04.03.2024