Держпродспоживслужба інформує

Спалювання минулорічної трави, опалого листя, сухих гілок та іншого сміття – це проблема, яка є небезпечною для довкілля, життя і здоров’я людей.

Лише  пригріло  перше  весняне  сонечко, як  наші українські дбайливі господарі   починають прибирання території своїх домоволодінь та зазвичай  спалюють  листя, траву, дрібне сміття та інші відходи. І  так  з  року  в рік  весною  населені  пункти  поглинає  суцільний дим, поки  не  завершаться заходи  з  прибирання.

12:25 04.03.2024

Про дотримання правил зберігання пестицидів і агрохімікатів!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що під час зберігання  пестицидів і агрохімікатів  потрібно дотримуватися таких пріоритетів, як збереження здоров`я  людини і охорони навколишнього середовища.

10:34 01.03.2024

ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

Останнім часом епізоотична ситуація щодо  захворювання на грип птиці суттєво погіршилася.Грип птиці (класична чума птахів (КЧП)— гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці. Особливе місце грип займає як трансвидовий патоген (можливість деяких вірусів грипу (особливо високопатогенних) долати міжвидовий бар’єр), який здатний спричинити виникнення нового пандемічного варіанту вірусу та пандемію «пташиного грипу» в людей з тяжкими наслідками.

16:06 25.01.2024

Пам'ятка для населення щодо облаштування колодязів

З метою попередження виникнення отруєння водою з колодязів та каптажів джерел, яке спричинене погіршенням санітарно-епідемічної ситуації внаслідок надзвичайних ситуацій, особливо при ускладнених погодних умовах, зливах та повенях , потраплянням в ґрунт хімічних речовин в період робіт із захисту  рослин та інше, Коростенське  районне  управління  Головного  управління  Держпродспоживслужби  в  Житомирській  області рекомендує  дотримуватись  наступних  правил:

15:30 15.11.2023

Вимоги щодо одержання посвідчення на право роботи з пестицидами!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що з 28 червня 2023 року набрала чинності постанова КМУ від 9 травня 2023р. №458 «Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами».

09:56 10.07.2023

Попереду Великодні свята та поминальні дні – про що варто пам’ятати, щоб не отримати харчове отруєння!

Наближається пора Великодніх свят та поминальних днів. У період свят, зазвичай, люди готують та споживають багато різноманітних страв. Нерідко ці страви зберігаються протягом тривалого часу, буває і у неналежних умовах. Це підвищує ризик псування харчових продуктів і, як наслідок, можливості виникнення харчових отруєнь.

15:26 11.04.2023