Служба у справах дітей (ССД)

20 правил поведінки під час літніх канікул. Їх повинні дотримуватися усі діти

Літні шкільні канікули вже на порозі, а це значить, що тисячі дітлахів по всій країні будуть бігати, стрибати, гуляти, кататися на велосипедах та їздити на екскурсії. Найважливіше - безпека дітей під час канікул, тому ми зібрали основні 20 правил поведінки, яких повинні дотримуватися діти.

13:23 27.06.2024

Послуга патронату над дитиною: нові можливості для патронатних сімей

Патронат – важливий інструмент забезпечення права дитини на зростання в комфортному середовищі, якщо дитина з тих чи інших причин не може перебувати з батьками. Патронатні сім’ї надають дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, тимчасовий прихисток, турботу та підтримку, поки служби у справах дітей проводять роботу з батьками і допоки вирішується питання подальшого постійного влаштування дітей.

10:14 27.06.2024

Діти вулиці

17.06.2024 року працівниками Служби у справах дітей Народицької селищної ради спільно з представниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Народицької селищної ради здійснено відвідування Базарського старостинського округу, проведено рейд «Діти вулиці» з метою обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з підстав: неналежного виконання батьками своїх обов’язків відносно дитини, та перебування дитини у конфлікті з законом,  а також їх сімей.

15:12 26.06.2024

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ

Батьки відповідають за безпеку дітей, але не можуть бути поруч з ними абсолютно весь час. У закладі освіти це завдання лягає на плечі вчителів. Але хто несе відповідальність за безпеку дитини на дорогах? Кожна дитина повинна знати правила дорожнього руху і безпеки.

13:18 25.06.2024