БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

“Знай свої права: страхування” – захист прав страхувальників та поліпшення знань споживачів про страхові послуги

03 липня почалася Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів страхових послуг “Знай свої права: страхування”, яку організовує Національний банк України. Тема страхування та страхових послуг залишається мало висвітленою для споживачів. Більшість українців користуються лише страхуванням, обов’язковість якого визначена законодавчо, або таким, що обирають для споживача інші організації.

14:52 11.07.2024

ГО “ГРУПА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ”

ГО “Група Активної Реабілітації”, яка з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ураження спинного мозку, могли якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма, зустрічалися з вами для налагодження співпраці в напрямку реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

12:48 08.07.2024

Незадекларована праця – погано для всіх

Незадекларована праця збільшує видатки роботодавців. Неформальна економіка і незадекларована праця сприяють створенню і існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які у повному обсязі забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.

09:55 07.06.2024