БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»

Повномасштабний напад росії на Україну зробив мільйони людей біженцями. Європа відкрила свої кордони і тисячі сімей із маленькими дітьми змогли відчути себе у безпеці.

14:15 16.11.2022

В Україні працюють Національні гарячі лінії для захисту прав жінок та дітей.

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну питання захисту прав та інтересів дітей і жінок в умовах воєнного стану стоїть особливо гостро та є надзвичайно важливим для всієї спільноти демократичних правових держав.

17:02 04.11.2022

Отримання безоплатної правової допомоги в Україні.

Для реалізації Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року важливо підвищувати рівень правової обізнаності населення щодо різних форм і проявів дискримінації, домашнього насильства та насильства за ознакою статі, наявних механізмів захисту від дискримінації та насильства.

16:01 28.10.2022

Державна гендерна політика та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства

20.09.2022 року  минуло 3 місяці з дня прийняття Закону України  “Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами”.

10:50 04.10.2022