БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Порядок застосування самооборони

Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань. Про те, як громадянам законно захищати себе в загрозливих ситуаціях, не перевищивши межі самооборони, розповідає фахівчиня Золотоніський місцевий центр з надання БВПД Тетяна Жалобна.

14:29 01.02.2022

Купівля-продаж земельної ділянки

Після відкриття ринку землі одне з найпоширеніших запитань від власників ділянок сільськогосподарського призначення та їх потенційних покупців –як правильно укласти договір купівлі-продажу такої землі? Тому, розповідаємо алгоритм.

14:27 01.02.2022

Чат-бот для надання правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення

Система БПД запускає спеціалізований чат – https://t.me/vulnerableua_bot  для надання первинної правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення. З якими проблемами туди можна звертатись?

11:14 17.12.2021

Закон про медіацію

Надання допомоги у забезпеченні доступу до медіації є однією із безоплатних правових послуг, право на яку мають усі без винятку громадяни України та особи, які підпадають під її юрисдикцію. З ухваленням Закону України «Про медіацію» система безоплатної правової допомоги планує розширити сервіс надання допомоги в доступі до медіації як одного з ефективних способів альтернативного врегулювання спорів. Інститут медіації широко застосовується у світовій та європейській практиці та дає змогу сторонам конфлікту мирно врегулювати спір, при цьому не позбавляючи їх можливості звертатися до суду для реалізації права на правосуддя.

11:12 17.12.2021

Система БПД запустила спеціалізований чат-бот для надання правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення

10:22 26.11.2021

ІІ Всеукраїнський Форум “Право&Свідомість:30 років Незалежності”

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує фахівців з правопросвітництва та представників ЗМІ взяти участь у ІІ Всеукраїнському Форумі «Право&Свідомість: 30 років Незалежності», що відбудеться 10 грудня 2021 року.

10:18 26.11.2021

Жінки частіше звертаються до системи БПД за правовими консультаціями, а чоловікам частіше потрібен захист та представництво у суді

Цьогоріч до системи безоплатної правової допомоги вже надійшло понад 534,3 тис. звернень. Переважна більшість клієнтів, які зверталися за безоплатною первинною правовою допомогою, – жінки (60,5%). Натомість чоловіки частіше потребували безоплатної вторинної правової допомоги (54%).

10:17 26.11.2021