БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

У Житомирі запрацював «Барнахус» – центр соціально-психологічної підтримки дітей.

У Житомирі запрацював «Барнахус» – центр соціально-психологічної підтримки дітей, які постраждали або стали свідками насильства. Це шостий регіон в Україні, де відкрито такий центр.  «Барнахус» вважається однією з найбільш ефективних моделей захисту дитини від насильства та подолання наслідків насильства.

23:25 16.08.2023

Проєкт Держпраці "ВИХОДЬ НА СВІТЛО" спрямований подолати проблему недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками.

Проєкт Державної служби України з питань праці "Виходь на світло" спрямований подолати проблему недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками.

14:20 10.08.2023

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ: ПЕНСІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТРАХОВОГО СТАЖУ

Легалізація заробітної плати – це захист прав застрахованих осіб та джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги! Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати негативно впливає на соціальний захист громадян.

17:50 19.07.2023

Розроблено зразки Договорів про волонтерську діяльність

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

17:15 17.07.2023