БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Проєкт Держпраці "ВИХОДЬ НА СВІТЛО"

Проєкт Державної служби України з питань праці "Виходь на світло" спрямований подолати проблему недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками.

15:26 16.07.2022

Можливість отримати компенсацію за житлово-комунальні послуги

Нещодавно у громадян, які прихистили переселенців, з’явилася можливість отримати компенсацію за житлово-комунальні послуги. З метою їх підтримки Уряд розширив дію чинної програми компенсації. Тепер виплату в розмірі 14,77 грн щодня на кожну особу зможуть отримати власники житла, що приймають у себе вимушених переселенців.

18:12 29.06.2022

Невиплата заробітної плати

Нині у багатьох працівників виникають запитання щодо порядку вступу у трудові відносини, розірвання трудового договору та оплати праці, адже з огляду на ведення активних бойових дій на території України велика кількість як самих працівників, так і підприємств, установ та організацій, в яких вони працювали, були змушені переміститися в інші населенні пункти, або взагалі зупинити свою діяльність.

18:11 29.06.2022

Сексуальне насильство під час війни

Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

17:59 29.06.2022

Увага, шахраї! Увага, кібератака!

Увага, шахраї!       Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв'язку, повідомляє про розповсюдження небезпечних електронних листів із темою «Безоплатна первинна правова допомога». Листи надходять з електронної адреси в домені gov.ua (ймовірно, скомпрометованої) та мають вкладення «Алгоритм дій членів сім'ї безвісти відсутнього військовослужбовця LegalAid.rar», захищене паролем.      Надісланий RAR-архів містить документ «Алгоритм_LegalAid.xlsm», відкриття якого в остаточному підсумку призведе до завантаження та запуску шкідливої програми DarkCrystal RAT.

17:53 29.06.2022

Відкриття притулку для постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства.

Відкриття притулку для постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства в Березівській громаді на Житомирщині без сумніву подія історичного масштабу для всіх, а особливо – людей, що потребують захисту і тимчасового прихистку.

17:24 28.06.2022