Оперативні новини

Юрій Тарасюк передав допомогу військовослужбовцям

Повномасштабне вторгнення росії в Україну продовжується. Сьогодні 140 день війни і 140 день героїчного спротиву нашого народу ворогові. Щодня кожен з нас в межах своїх можливостей і повноважень робить все можливе аби допомогти нашим мужнім захисникам в боротьбі за мир і спокій на нашій Богом даній землі.

11:25 13.07.2022

Юрій Тарасюк: Щоденно працюємо з людьми і для людей!

В Україні вже п’ятий місяць йде повномасштабна війна. Ворог підступно обстрілює наші міста, селища, села, руйнуючи все на своєму шляху. І в цьому «полум’ї війни» на жаль, найбільше страждають люди, мирні люди, що до цього часу жили в своїх оселях, будувались, планували своє майбутнє, мріяли – рашисти забрали у них все це.

18:09 08.07.2022

Начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк розпочав свій робочий день із зустрічі з військовими батальона територіальної оборони Коростенського району

В ході зустрічі військових та керівника військової адміністрації було окреслено ряд задач та завдань, які сьогодні виконуються по захисту Коростенського району, а також визначено основні потреби у забезпечені військовослужбовців необхідним для несення служби.

16:38 08.07.2022

До уваги місцевих жителів громади!

Програма грошової допомоги від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» для місцевих жителів Народицької селищної територіальної громади, які постраждали від війни

16:43 27.06.2022

До уваги внутрішньо переміщеним особам!

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Народицькій селищній  територіальній громаді (але можуть не мати довідку ВПО) від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

16:40 27.06.2022

В Україні запрацював сервіс для надання та отримання допомоги

В Україні створили портал "Поряд", за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати її без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.

19:02 15.06.2022

До уваги населення! Про кримінальну відповідальність за фотографування та поширення наслідків прильотів, постів, місць та пересування ЗСУ

Нагадуємо, що фотографування та поширення наслідків прильотів, постів, місць та пересування ЗСУ та інше, несе за собою кримінальну відповідальність (ст.114-2 КК України) , від 3 до 20 років позбавлення волі

10:00 20.05.2022