БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Що варто знати про права й гарантії родичів наших полонених й зниклих безвісти?

На жаль, потрапляння у полон та зникнення безвісти на будь-якій війні є майже буденним явищем. Таке стається й нині з нашими захисниками та захисницями, які боронять нашу землю в битві з російською навалою. Тому різними законами України членам сімей зниклих безвісти й полонених військовослужбовців надаються певні права та гарантії. Вони починають діяти після отримання доказів зникнення безвісти або полонення. У тому, як дізнатись, що твій родич у полоні або зник безвісти, що в таких випадках треба й в жодному разі не слід робити — розбирався кореспондент АрміяInform.

13:00 03.04.2023

Закон про мобінг.

1 грудня 2022 року Верховна Рада України прийняла закон про мобінг, який передбачає відповідальність за цькування і приниження на роботі.

12:36 03.04.2023

Допомога людям, які постраждали від сексуального насильства під час збройного конфлікту.

Система безоплатної правової допомоги та благодійний фонд Сильні об’єднують зусилля для допомоги людям, які постраждали від сексуального насильства під час збройного конфлікту.

12:47 31.03.2023

Новий Порядок бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану

27 січня 2023 року Урядом затверджено новий Порядок бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. В цій статті детально про те, на кого поширюється цей Порядок, які строки відстрочки передбачені, а також в якому випадку бронювання анульовується.

16:46 29.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» - кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

09:47 22.03.2023

Новий освітній серіал для підприємців малого та середнього бізнесу — «Антикорупція»

Викорінення корупції необхідне для прозорого ведення бізнесу та відновлення економіки країни. Серіал «Антикорупція» розповідає про те, як саме напрацювати принципи доброчесної роботи українських компаній.

22:25 09.02.2023