Регуляторні акти

Розпорядження начальника військової адміністрації №892-од «Про план з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік»

Розпорядження начальника військової адміністрації №369-од «Про план з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік»

Розпорядження начальника СВА №938-од «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної ради»

Проєкт розпорядження начальника СВА №- «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної ради»

В рамках судової справи №0940/2301/18 Верховним судом сформовано висновок про те, що рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів не вважаються регуляторними актами.

13:03 13.01.2022