Регуляторні акти

Розпорядження начальника військової адміністрації №892-од «Про план з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік»

Розпорядження начальника військової адміністрації №369-од «Про план з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік»

Розпорядження начальника СВА №938-од «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної ради»

Проєкт розпорядження начальника СВА №- «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної ради»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  Народицька селищна рада повідомляє про наміри оприлюднити проект розпорядження начальника Народицької селищної військової адміністрації «Про затвердження Положень та встановлення  місцевих податків і зборів на території Народицької селищної територіальної громади» .

15:18 23.05.2024

В рамках судової справи №0940/2301/18 Верховним судом сформовано висновок про те, що рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів не вважаються регуляторними актами.

13:03 13.01.2022