Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Про селищний бюджет Народицької селищної ради на 2019 рік

         Фото без опису

 

 

 

Україна

 

 

 

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

 

 

РІШЕННЯ

 

Двадцять девята сесія                                                                 

від   20.12.2018 р.      № 936

 

Про селищний бюджет 

Народицької селищної об’єднаної

територіальної громади на 2019 рік

 

 

 

VІІ скликання

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління селищної ради Нестерчук Т.Д., керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи  висновки постійної комісії селищної ради з питань бюджету та комунальної власності, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2019 рік:

1) Доходи селищного бюджету у сумі 72212000 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 71745000 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 467000 гривень, згідно
з  додатком 1 до рішення.

2) Видатки селищного  бюджету у сумі 72212000 гривень,  у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету -                              
71745000 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету – 467000 гривень.

3) Оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 20000 гривень, що становить 0,03 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.

4) Резервний фонд селищного бюджету у розмірі 50000 гривень, що становить 0,07 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.

2.  Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2019 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками 2 до рішення.

3.  Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3, у тому числі інші субвенції з селищного бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 3.1 до рішення.

4. Надати право виконкому селищної ради, у разі надходження міжбюджетних трансфертів з державного та місцевих бюджетів, вносити зміни до доходів та видатків селищного бюджету, з наступним затвердженням сесією селищної ради.         

 

5. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 2220800 гривень згідно з додатком 4 до рішення.

6. Установити, що до джерел формування загального фонду селищного бюджету на 2019 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені пунктами 1, 2,  41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України ;

8.  Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду селищного бюджету згідно з відповідними пунктами статей  691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статею 91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2019 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

10.   Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України,  надати право селищній раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів селищного бюджету:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

6) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

7) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо  забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати,  проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

 

12. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2019 року.

 

13. Додатки  1-3, 3.1, 4 до рішення є його невід’ємною частиною.

   

14. Фінансовому управлінню Народицької селищної ради оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України в громадсько-політичному тижневику «Життя і слово» та на офіційному сайті Народицької селищної об’єднаної територіальної громади https://narodycka-gromada.gov.ua.

 

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань бюджету та комунальної власності      .

 

 

Селищний голова                                                                   А.О.Леончук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь