РЕМ та АТ «Житомиргаз» інформує

До відома населення громади! Повідомлення Укренерго щодо охорони електричних мереж та умов виконання робіт в межах охоронних зон електричних мереж.

Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.

17:25 21.02.2024

Невидимий ворог — чадний газ

Чадний газ або оксид вуглецю  є токсичним для людини, при тому не має смаку чи запаху. Тож його концентрацію неможливо визначити без спеціального обладнання. Газ утворюється, якщо горіння відбувається в умовах браку кисню.

10:00 29.10.2023

Ваша безпека у ваших руках!

Важко уявити наше життя без використання побутових газових приладів — майже в кожній оселі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Проте, використання газу вимагає уважного ставлення.

11:45 28.10.2023

Інформація про правила безпечного використання газу в побуті.

Безпека – найголовніше! 👷💭Саме тому ми продовжуємо інформувати вас про правила безпечного використання газу в побуті. 👉Сьогодні ж нагадаємо п’ять основних правил, що допоможуть захистити та вберегти життя. Напередодні нового опалювального сезону це потребує особливої уваги.

11:17 12.10.2023