Гвардія наступу - ІК «МОБІЛІЗАЦІЯ»

#ГвардіяНаступу: РУБІЖ

24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці. Бійці бригади не дозволили окупантам розгорнути основні сили в безпосередній близькості до Києва. Тоді було знищено п’ять та пошкоджено один російський гелікоптер, а також знищено близько роти особового складу противника.

11:59 04.05.2023

Хочеш дізнатись як проходить базова підготовка мобілізованих? Дивись у відео Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України

Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України зняло вже другий фільм  з циклу про мобілізацію. Цей - про базову підготовку мобілізованих.

15:47 03.05.2023

#ГвардіяНаступу: КАРА-ДАГ - Піднімемо прапор над Кримом!

24 лютого 2022 року з моменту повномасштабного вторгнення особовий склад приступив до виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка. Своєчасне прибуття підрозділів полку до району виконання бойових завдань 24-27 лютого 2022 року дало змогу зупинити наступ переважаючих сил ворога на напрямках Василівка – Запоріжжя та Токмак – Оріхів.

14:45 02.05.2023