Ініціативи Президента та Уряду України

Програма ментального здоров’я «Ти як?»

Гід з державних послуг

Децентралізація

Безбар’єрність

Гвардія наступу - ІК «МОБІЛІЗАЦІЯ»

Міста Героїв

#Пліч-о-пліч

Уряд затвердив законопроєкт що стосуються реалізації програми кешбеку на купівлю українськіх товарів.

Кабінет міністрів затвердив законопроєкт, яким пропонуються зміни до Податкового кодексу, що стосуються реалізації програми кешбеку. Як пише Економічна правда, відповідне рішення уряд ухвалив 9 липня.

12:29 15.07.2024

Володимир Зеленський про початок офіційних переговорів щодо вступу України до Євросоюзу

Сьогодні історичний день, коли ми переходимо до фактичних, реальних переговорів із Європейським Союзом щодо членства України. 28 лютого 2022 року, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення, ми підписали заявку на вступ.

19:22 25.06.2024

Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру

Під час Глобального саміту миру у Швейцарії, який відбувся 15–16 червня, учасники узгодили спільну позицію щодо трьох пунктів: продовольча безпека, ядерна та енергетична безпека й звільнення всіх полонених і депортованих українців і українок, дорослих і дітей, яких викрала росія. Ключові принципи щодо цих елементів задля справедливого та сталого миру викладені у Спільному комюніке про основи миру.

15:12 17.06.2024

Як долучитися до кампанії з підтримки виробників "Зроблено в Україні"

Українців закликають купувати продукцію національних виробників для посилення економіки та армії. Адже в середньому 40% від вартості цих товарів повертається українцям. Як долучитися до кампанії з підтримки виробників “Зроблено в Україні” – дивіться інфографіку. #ЗміниЄ

09:22 25.05.2024

Усі в плюсі, коли зроблено в Україні. ВІДЕО

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

09:24 19.05.2024

Усі в плюсі, коли зроблено в Україні. ІНФОГРАФІКА

17:58 18.04.2024

"4 роки. Підсумки"

Пропонуємо вашій увазі ще один сюжет із добірки "4 роки. Підсумки".

15:15 12.09.2023