Ініціативи Президента України

Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади

Наприкінці листопада цього року планується завершити реконструкцію (термомодернізацію) Центру розвитку дитини «Сонечко» у смт Нова Борова, яке здійснюєтьсяу рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

14:03 13.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру

Житомирська область є найбільш постраждалою від аварії на ЧАЕС, тому рівень захворюваності на злоякісні новоутворення в регіоні мають найбільший показник по Україні. Щороку в області близько 4000 нових хворих діагностується з цим страшним діагнозом.

11:21 13.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області реалізується низка соціально значущих об’єктів, необхідних для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад, – реконструкція/будівництво шкіл, садочків, амбулаторій, приймальних відділень, ЦНАПів тощо.

09:22 13.10.2021

Серед усіх регіонів за темпами «Великого будівництва» Житомирська область входить до трійки лідерів, – Віталій Бунечко

12 жовтня, в рамках робочої поїздки до Овруччини голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко бере участь у Форумі громад Житомирщини, до якого долучилися представники майже усіх територіальних громад області.

09:14 13.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на завершальному етапі реконструкція обласного онкологічного диспансеру

Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснюється реконструкція з прибудовою Житомирського обласного онкологічного диспансеру – єдиного спеціалізованого закладу в області, який проводить обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення.

15:28 12.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на км 123-125 автодороги М-21 одночасно виконуються кілька видів робіт

У рамках поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський на ділянці км 96+879 – км 134+821 триває влаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші та влаштування шару асфальтобетону. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, роботи проводяться поблизу села Ягодинка Новоборівської селищної громади на км 123 – 125 автодороги.

10:51 12.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт автодороги Н-03

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту 13-ти кілометрів автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці від села Красносілка до села Кутище (км 62+200 – 68+700, км 69+099 – 75+599). Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, наразі підрядник працює над влаштуванням останнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

16:29 11.10.2021

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об’єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

11:07 11.10.2021

Велике будівництво: на Коростенщині продовжується ремонт автодороги М-21

Триває активна фаза ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, який здійснюється у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, наразі проводиться поточний середній ремонт на 123 км. Продовжується влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття з органо-мінеральної суміші та нижнього шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону.

09:18 11.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: завершено капітальний ремонт дороги у смт Нова Борова

У Житомирській області триває реалізація програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», завдяки якій щомісяця відкриваються нові об’єкти, необхідні для забезпечення високого рівня життя жителів територіальних громад.

16:32 07.10.2021