Екстрені телефони - аварійний довідник України

Екстрені телефони - аварійний довідник

112 – Центр громадської безпеки (унiверсальний)
101 – Пожежна допомога
102 – Полiцiя
103 – Швидка медична допомога
104 – Аварiйна служба газової мережi
109 – Довідкова служба

Контакт-центр безоплатної правової допомоги:

0 800 213 103 Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.  Контакт-центр працює щодня.

Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Статтею 101 Конституції України визначено, що парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (далі - Уповноважений).

15:46 01.12.2023

Безкоштовна консультаційна гаряча лінія для отримання юридичної та іншої експертної підтримки для агровиробників

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що за підтримки Програми USAID АГРО, у межах спільного проєкту з Всеукраїнською Аграрною радою створена безкоштовна консультаційна гаряча лінія для отримання юридичної та іншої експертної підтримки для агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації,

17:55 13.11.2023