Центр надання соціальних послуг

Контактна інформація КУ «ЦНСП»

Перелік соціальних послуг

КУ «Центр надання соціальних послуг» Народицької селищної ради за підтримки Благодійної організації "Проміння дитячих сердець" привітали новорічними подарунками дітей!

Війна стала суворою реальністю і нашим життєвим фоном. Проте діти, хоч і подорослішали на ціле життя, але, як і раніше, з нетерпінням чекають Новий рік, канікули та сюрпризи. Жодне новорічне свято не обходиться без сюрпризів і солодких подарунків.

15:13 02.01.2024

До Дня СВЯТОГО МИКОЛАЯ.

Свято Миколая - одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими та бажають отримати подарунок чи смаколики. Справжні дарунки Миколая — не забавки чи цукерки, а захист дітей від усього злого і поганого. А подарунки під подушкою — це приємний бонус за наполегливу роботу.

16:41 06.12.2023

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня кожного року світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На жаль, багато захворювань чи травм на сьогодні є невиліковними та обмежують людей у фізичних можливостях — вони не можуть виконувати звичні для кожної здорової людини функції. Від цього страждає близько 15% людей на планеті.  Таких осіб називають людьми з інвалідністю.

12:44 01.12.2023

Напередодні Дня усиновлення КУ " Центр надання соціальних послуг" за підтримки БФ "Нехай твоє серце б'ється" надали допомогу у вигляді продуктових наборів таким категоріям сімей:

16:01 22.09.2023

Інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо послуг патронату над дитиною.

Протягом червня 2023 року на базі Овруцького управління Коростенської філії Жито мирського обласного центру зайнятості відбулася зустріч служби у справах дітей Народицької селищної ради , фахівців із соціальної роботи КУ «Центру надання соціальних послуг» Народицької селищної ради спільно з громадянами, які перебувають на обліку по безробіттю в центрі зайнятості. Метою заходу було проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо послуги патронату над дитиною та пошук кандидатів у патронатні вихователі.

17:24 28.06.2023

З добром у серці!

У зв’язку із воєнним станом та бойовими діями, які ведуться на території нашої країни, велика кількість людей змушені шукати прихистку в інших областях, громадах та населених пунктах….І наша громада не є виключенням.  Десятки людей з інших областей разом зі своїми дітьми стають на облік внутрішньо переміщених осіб та потребують підтримки з нашого боку. Вже неодноразово до нас приїздять з гуманітарною допомогою представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння»», в особі подружжя Дмитра та Катерини Пальчевських (Дмитро «Січень»).

17:26 01.09.2022