Центр надання соціальних послуг

Контактна інформація КУ «ЦНСП»

Перелік соціальних послуг

Спільно з Коростенською міською організацією Товариства Червоного Хреста України надавали благодійну допомогу особам з інвалідністю та сім'ям ВПО.

КУ "Центр надання соціальних послуг" Народицької селищної ради спільно з Коростенською міською організацією Товариства Червоного Хреста України надали благодійну допомогу особам з інвалідністю 1 групи та сім'ям ВПО. Це вже не перша наша співпраця з Товариством Червоного Хреста, та маємо надію, що не остання.

10:17 13.03.2024

Допомога благодійників з ВЕЛИКОБРИТАНІЇ.

На початку березня 2024 року до Народицької селищної територіальної громади завітала волонтерка зі штату Уельс Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пані Сьюзан, яка вже не вперше допомагає жителям громади у вигляді надання продуктових наборів.

11:37 12.03.2024

КУ «Центр надання соціальних послуг» Народицької селищної ради за підтримки Благодійної організації "Проміння дитячих сердець" привітали новорічними подарунками дітей!

Війна стала суворою реальністю і нашим життєвим фоном. Проте діти, хоч і подорослішали на ціле життя, але, як і раніше, з нетерпінням чекають Новий рік, канікули та сюрпризи. Жодне новорічне свято не обходиться без сюрпризів і солодких подарунків.

15:13 02.01.2024

До Дня СВЯТОГО МИКОЛАЯ.

Свято Миколая - одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими та бажають отримати подарунок чи смаколики. Справжні дарунки Миколая — не забавки чи цукерки, а захист дітей від усього злого і поганого. А подарунки під подушкою — це приємний бонус за наполегливу роботу.

16:41 06.12.2023

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня кожного року світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На жаль, багато захворювань чи травм на сьогодні є невиліковними та обмежують людей у фізичних можливостях — вони не можуть виконувати звичні для кожної здорової людини функції. Від цього страждає близько 15% людей на планеті.  Таких осіб називають людьми з інвалідністю.

12:44 01.12.2023

Напередодні Дня усиновлення КУ " Центр надання соціальних послуг" за підтримки БФ "Нехай твоє серце б'ється" надали допомогу у вигляді продуктових наборів таким категоріям сімей:

16:01 22.09.2023

Інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо послуг патронату над дитиною.

Протягом червня 2023 року на базі Овруцького управління Коростенської філії Жито мирського обласного центру зайнятості відбулася зустріч служби у справах дітей Народицької селищної ради , фахівців із соціальної роботи КУ «Центру надання соціальних послуг» Народицької селищної ради спільно з громадянами, які перебувають на обліку по безробіттю в центрі зайнятості. Метою заходу було проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо послуги патронату над дитиною та пошук кандидатів у патронатні вихователі.

17:24 28.06.2023

З добром у серці!

У зв’язку із воєнним станом та бойовими діями, які ведуться на території нашої країни, велика кількість людей змушені шукати прихистку в інших областях, громадах та населених пунктах….І наша громада не є виключенням.  Десятки людей з інших областей разом зі своїми дітьми стають на облік внутрішньо переміщених осіб та потребують підтримки з нашого боку. Вже неодноразово до нас приїздять з гуманітарною допомогою представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння»», в особі подружжя Дмитра та Катерини Пальчевських (Дмитро «Січень»).

17:26 01.09.2022