03 грудня поточного року разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем до проблем цих людей.
Щороку з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться кампанія, що має на меті збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у суспільстві, нагадати людям про те, що насильству немає виправдання, а також створити соціальний простір, вільний від насильства.
Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства. Цькування учнів з боку однолітків, так званий булінг, сьогодні одна з найбільш поширених проблем освітніх організацій, яка істотно збільшує ризик суїциду серед підлітків; зниження успішності, емоційних і невротичних проблем.
На Житомирщині працюють 12 просторів психологічної підтримки, які розташовані у селах Народицької, Словечанської та Олевської громад. Це облаштовані локації з технічним оснащенням та адміністратором, який здійснює запис відвідувачів для проведення онлайн-консультування із психологами.
Повідомляємо, що 17 вересня 2024 року з 11:00 до 13:00 год Житомирський обласний центр соціальних служб при службі психологічної допомоги «Телефон Довіри» організовує роботу «гарячої лінії» за тематикою: «Усиновлення дитини під час воєнного стану ».
Незабаром в українських громадах з'являться посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Відповідаємо на всі ключові питання проєкту.
У сучасному суспільстві інтернет став невід’ємною частиною життя людини та її найближчого оточення. Інтернет – це засіб розвитку ерудиції та навичок спілкування, але він є і способом підвищення ризику зіткнення з певними загрозами. Зокрема, віртуальне інтернет середовище і новітні технічні засоби створили можливості для поширення нового виду насильства – кібернасильство. Тому даній темі потрібно приділити чи малу увагу.
Сьогодні поговоримо про ігроманію, яка є нагальною соціальною проблемою, призводить не лише до соціальної дезадаптації, а і до формування психічних розладів.
БО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» - представники міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою. Зараз реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об'єднаних Націй.