Соціальна реклама

Будь собою! ВІДЕО

Міністерство оборони України запустило соціальну рекламну кампанію «Будь собою».

14:55 13.06.2024

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні!

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.

17:40 07.05.2024

Допомога від БФ «Люмос Україна» для сімей ВПО

Благодійна організація «Благодійний фонд «Люмос Україна»  спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Україна без сиріт” за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України реалізує в Житомирської, Сумської та Харківської областях короткострокову Програму багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми, в тому числі сім’ям ВПО, що відносяться до наданого нижче переліку.

16:35 29.02.2024

Cоціальні послуги без черг та зайвих витрат

Електронний кабінет особи з інвалідністю  розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

16:10 04.01.2022