#Stopшахрайство #ШахрайГудбай

#СтопШахрай: Захистити свою платіжну картку

В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.

14:55 19.02.2024

#СтопШахрай: Як уберегтися від мобільного шахрайства

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Ось кілька порад, як уберегтися від мобільного шахрайства:

16:45 20.12.2023

#СтопШахрай: Як орендувати житло і не натрапити на шахраїв

У часи війни, багато людей шукають безпечне житло або повертаються в країну, через що зростає попит на оренду квартир. Водночас це створює умови для активізації шахраїв, які намагаються використовувати ситуацію для власної вигоди.

15:31 24.11.2023

Як захистити дитину від кібербулінгу

У соціальних мережах діти можуть наразитися на цькування від однолітків. Така форма агресії отримала назву кібербулінг. Тож наводимо кілька порад, як діяти батькам у таких випадках.

11:29 22.11.2023

Поліцейські закликають дотримуватись простих правил інформаційної безпеки

Нещодавно до правоохоронців із повідомленням про ошуканство звернувся 60-річний житель Стриївської громади. Він розповів, що намагався здійснити грошовий переказ через мобільний банківський додаток, проте на екрані з’явилось повідомлення про перевищення ліміту. Відтак заявник вирішив скористатись одним із чат-ботів, у якому повідомив про проблему.

17:37 20.11.2023