#Stopшахрайство #ШахрайГудбай

Як користуватися смартфоном безпечно? Поради від Центру стратегічних комунікацій

Ваш телефон може стати зброєю в руках зловмисника або ворога. Щоб захистити себе та свої гаджети, потрібно знати базові правила кібербезпеки. Тож як уберегтися від загроз та користуватися смартфоном безпечно?

11:54 11.07.2024

Кіберполіція та Міністерство енергетики наголошує: отримуйте інформацію про відключення світла з офіційних джерел

Памʼятайте, що шахраї або ворожа пропаганда можуть використати проблеми з енергопостачанням на свою користь. Тож не довіряйте стороннім ресурсам і не переходьте за посиланнями з незнайомих джерел!

16:52 24.05.2024

#СтопШахрай: Найбільш розповсюджені способи шахрайства з використанням мобільного зв’язку

У часи швидкого технологічного розвитку збільшуються ризики шахрайських схем за допомогою мобільних телефонів. Сучасні шахраї використовують різноманітні методи, щоб отримати доступ до особистих даних та фінансів користувачів мобільних пристроїв. Від вірусів і троянських програм до виманювання паролів та фішингових повідомлень – їхні схеми стають все більш витонченими та складними.

17:23 21.05.2024

Що таке БРАМА?

У зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту.

17:31 13.05.2024

#СтопШахрай: Захистити свою платіжну картку

В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.

14:55 19.02.2024

#СтопШахрай: Як уберегтися від мобільного шахрайства

Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Ось кілька порад, як уберегтися від мобільного шахрайства:

16:45 20.12.2023