Оголошення. Засідання Комісії.

Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України відбудеться 12 липня 2024 року о 11.00 год. в адмінприміщенні селищної ради, 2 поверх кабінет №217

10:29 11.07.2024

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національною соціальною сервісною службою України та Глобальним договором ООН в Україні запускає IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

17:29 02.07.2024

Оголошено конкурс з відбору психологів

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги (далі – Координаційний центр) від 12 червня 2024 року № 351/аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги», Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 07 серпня 2024 року конкурсу з відбору  психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги  (далі – конкурс) з метою їх  включення   до Реєстру  психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – Реєстр).

16:42 27.06.2024

Уряд розширив напрями підтримки фермерства в Україні

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.

09:47 24.06.2024

Малі аграрії отримають фінансову підтримку на оброблення земель та утримання сільськогосподарських тварин

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження № 495-р щодо «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства». Це рішення передбачає надання грантової підтримки малим агровиробникам. Залучені кошти перш за все дозволять забезпечити фінансову підтримку аграріям, які мають у власності чи користуванні до 120 га, утримують до 100 корів або до 500 маточного поголів’я кіз або овець.

15:57 19.06.2024

До відома населення! Щодо придбання дров паливних!

Філія «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» ДП «Ліси України» інформує Вас про наявність достатньої кількості деревини забезпечення в повній мірі потреб населення та закладів соціальної сфери Народицької селищної територіальної громади в деревині дров’яній (дрова паливні). Філія має можливість реалізовувати деревину з доставкою до об’єктів соц.сфери громади, для населення – по мірі можливості при наявності вільного автотранспортного засобу. Вартість доставки становитиме, в залежності від відстані перевезення, від 240 до 320 грн. за 1 метр кубічний.

13:38 19.06.2024

До уваги потерпілим від Чорнобильської катастрофи 1 категорії!!!

В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою громадяни громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорії 1.

10:22 19.06.2024

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

Інформуємо, що оприлюднено проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

15:13 07.06.2024