Житомирська область, Коростенський район

Сторінка на стадії наповнення

Управлінням соціальної політики Коростенської райдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс «Моя МАМА»

Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.

15:16:24 26.04.2021

16:54:30 26.03.2021

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради

12.03.2021 року проведено позачергове засідання комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради.

16:47:39 12.03.2021

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов»язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

17:31:35 10.03.2021

Департамент праці,соціальної та сімейної політики доводить до відома, що фонд ООН в галузі народонаселення  в Україні підготував в рамках спільного проекту «Щастя в 4 руки»  серію просвітницьких відео.

16:52:54 09.03.2021

Дорогі жінки Народиччини!

Дорогі жінки Народиччини! Ви, мов та весна, несете світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашого краю невтомно працюють у всіх сферах життєдіяльності.

13:04:18 05.03.2021