Рекомендації як захиститися від кліщів в травні!

В травні місяці, не забудьте потурбуватися про засоби захисту від кусючих комах — комарів, мошок, а найголовніше — кліщів! Саме кліщів, найбільш небезпечних з усіх, дуже важко помітити серед яскравої весняної зелені, але насправді їх дуже багато на деревах і в траві. Крім того, в травні кліщі дуже активні.

12:00 07.05.2022

Як отримати гуманітарну допомогу особам з інвалідністю.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі - Фонд) відповідно до доручення від 21 березня 2022 року № 12 по збору потреби щодо надання адресної гуманітарної допомоги особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям - особам з інвалідністю, які тимчасово переселилися у Вашу область, повідомляє про створення платформи єДопомога Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції з метою забезпечення нагальних потреб громадян, які постраждали від російської агресії.

13:12 06.05.2022

Міністерство Реінтеграції застерігає! Ворог залишає вибухонебезпечні предмети по всій території України.

За даними Міністерства реінтеграції, нині ситуація з мінуванням території України є надскладною. Ворог постійно залишає за собою мінні пастки та застосовує все більше видів вибухонебезпечних предметів на території держави. "В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів", - повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

16:03 27.04.2022

Вода – як фактор ризику виникнення інфекційних хвороб. Основні заходи з профілактики захворювань.

Вода, поряд із своїм  величезним життєво необхідним для людини благом, за певних умов, особливо під час військового стану, досить часто може стати фактором ризику виникнення різноманітної патології, у т.ч. інфекційних захворювань. Тому, хочемо наголосити на ризики виникнення інфекційної патології після вживання води або використання її з іншою метою.

12:33 08.04.2022