Оголошення

Оголошення. Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України відбудеться 14 березня 2024 року о 11.00 год. в адмінприміщенні селищної ради, 2 поверх кабінет №217

10:48 12.03.2024

Підприємців запрошують у бізнес-візит на заводи харчової промисловості за підтримки EU4Business

ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств харчової промисловості. 12 березня відвідаємо Бердичівський пивоварний завод та крупозавод «Озерянка». У рамках проєкту «Доступна бізнес-освіта» за підтримки EU4Business планується відвідування цих місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності, задля обміну досвідом.

11:52 10.03.2024

«Лють» шукає воїнів

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» шукає воїнів, які готові битися за Україну!

15:56 04.03.2024

Служба зайнятості допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя

З початком вторгнення росії в Україну життя наших громадян розділилося на до та після. Багато українців набули статусу учасників бойових дій і стали потребувати особливої підтримки від держави. Як саме служба зайнятості може допомогти захисникам і членам їх родин, читайте в цьому матеріалі.

09:11 01.03.2024

До відома населення громади! Про заборону на продаж об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги!

Народицька селищна рада повідомляє, що у весняний період триває масова торгівля різними видами ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, які занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Реалізація об'єктів рослинного світу здійснюється на ринках та поза їх межами. Торгівля лікарськими і декоративними видами рослин та їх частинами (корені, стебла, плоди тощо), зібраними в порядку загального використання природних рослинних ресурсів, заборонена частиною четвертою статті 9 Закону України «Про рослинний світ».

12:17 22.02.2024

Надання пільгових кредитів для сільського будівництва

Доводимо до відома інформацію, про надання довгострокових пільгових кредитів для сільського будівництва відповідно до Постанова КМУ від 05.10.98 № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі», рішення Житомирської обласної ради від 02.11.17 №799 «Про затвердження нових Регіональних правил надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, що надаються комунальним підприємством «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради».

16:10 19.02.2024

Перелік нотаріусів підключених до Реєстру пошкодженого та знищеного майна

Після того, як власник житлового сертифіката обере бажану нерухомість і подасть заяву на бронювання коштів в застосунку Дія, саме нотаріуси – вносять відомості в Реєстр пошкодженого та знищеного майна, перевіряють припинення права власності на зруйнований об'єкт та оформлюють угоду купівлі-продажу на придбане житло.

18:22 06.02.2024