Житомирська область, Коростенський район

Сторінка на стадії наповнення

До відома жителів смт. Народичі!

Народицька дільниця Овруцького відділення АТ "Житомиргаз" повідомляє, що у зв`язку із проведенням регламентних робіт по обслуговуванню газових мереж, буде припинено газопостачання до житлових будинків № 186 по вул. Замковій та № 28  по вул. Ю. Гагаріна в смт. Народичі з 7-00 год. до 18-00 год. 29.07.2021 року.

09:34:10 28.07.2021

До уваги жителів смт. Народичі

Овруцьке відділення  АТ "Житомиргаз" повідомляє, що 14.07.2021 року  у  зв`язку з проведенням регламентних робіт по обслуговуванню газових мереж, буде припинено газопостачання до житлових будинків № 17 та № 19, по вул. 1-го Травня в смт. Народичі, з 7-00 год до 18-00 год,

19:58:06 13.07.2021