Оперативна інформація станом на ранок 07.03.2022

Оперативна інформація 06 березня 2022 року о 21 год. 49 хв. на пункт зв'язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ поступило повідомлення про руйнування будівель в с. В'язівка. По прибутті до місця виклику та проведеною розвідкою було встановлено, що в результаті авіанальоту частково було пошкоджено 3 житлові будинки, 5 господарських будівель (руйнування покрівель) та церкву Свято-Різдва Богородиці Овруцько-Коростенської єпархії Української православної церкви с. В’язівка вул. Нова, 7 (знаходиться в напівзруйнованому стані), знищено 1 господарську будівлю в с. В'язівка, провулок Клубний. Також в результаті було пошкоджено повітряну лінію електромережі, освітлення по вулиці. Знеструмлено 6 населених пунктів. На даний час електропостачання відновлено. 07 березня 2022 р. о 07 год. 15 хв. надійшло повідомлення про те, що в результаті бойових дій було зірвано міст автодорожній 227м через р.Уж смт Народичі, по вул. 30-років Перемоги, а/д Овруч-Малин-Кочерів, 25+683м. Проведеною перевіркою було встановлено, що інформація підтвердилась. Міст через річку Уж (потенційно небезпечний об'єкт) підірвано. Пошкоджень будівлі та споруди селища не зазнали. Загиблих та травмованих немає.

12:25 07.03.2022