Допомога людям, які постраждали від сексуального насильства під час збройного конфлікту.

Дата: 31.03.2023 12:47

Система безоплатноФото без описуї правової допомоги та благодійний фонд Сильні об’єднують зусилля для допомоги людям, які постраждали від сексуального насильства під час збройного конфлікту.

Ці люди часто потребують комплексної допомоги – психологічної, медичної та правової.

У межах меморандуму передбачається:

- надання комплексних послуг людям, які зазнали сексуального насильства під час воєнних дій чи збройного конфлікту

- розроблятимуться та розповсюджуватимуться спільні інформаційні матеріали щодо правової, психологічної та медичної допомоги, яку можна отримати для подолання наслідків сексуального насильства під час воєнних дій чи збройного конфлікту, для таких постраждалих

- організація та проведення спільних навчальних та комунікаційних заходів для працівників системи БПД, адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, представників БФ «Сильні», правозахисних організацій, інших зацікавлених сторін.

Благодійний фонд «Сильні» надає та повністю оплачується медичну, психологічну та інші види допомоги людям, які зазнали сексуального насильства після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Детальніше — у матеріалі: https://bit.ly/3ZSgVqE

Більше про БФ «Сильні»: https://www.sylni.org

За інформацією Координаційного центру з надання правової допомоги.

Головний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою відділу БПД

Коростенського МЦ з надання БВПД - Оксана Сергієнко