БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Ви стали свідком кримінального правопорушення. Які ви маєте права та обов’язки?

Коли йдеться про правопорушення, зазвичай найбільше уваги привертають дві постаті: порушника та постраждалої особи. Однак часто в таких ситуаціях є ще одна не менш важлива фігура – свідок Які права та обов’язки свідків кримінального правопорушення – розповідає фахівець системи БВПД.

12:40 30.08.2021

Відповідальність за несплату аліментів на утримання дитини

Матеріальне утримання дитини – один із найголовніших та найважливіших обов’язків батьків. Утім, нерідко батьки намагаються ухилитись від сплати аліментів на утримання власної дитини. Детальніше розповідає фахівець системи БВПД.

12:14 30.08.2021

Оголошено XIIІ конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.05.2021 № 1687/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 28 травня по 02 серпня 2021 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

14:55 18.06.2021