#ПрозорістьТаПідзвітність

#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

17:36 16.04.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Допомога Харківщині, Шкільне харчування, “Життя громад в умовах війни”, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

10:19 15.04.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: За минулий місяць робочою групою відмінено нецільових тендерів на загальну суму 15 млн грн

Продовжуючи діяльність у сфері забезпечення прозорості та підзвітності, робоча група “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній адміністрації продовжує активно працювати. Висококваліфіковані фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз закупівель, що здійснюються на території Житомирщини. Це необхідно для запобігання зайвим витратам та ефективному використанню бюджетних коштів, особливо в умовах воєнного стану, коли кожна гривня має надважливе значення.

10:29 12.04.2024

Підсумки тижня: Підтримка ЗСУ, Облаштування укриттів, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

17:54 09.04.2024

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.

15:46 05.04.2024