#ПрозорістьТаПідзвітність

Підсумки тижня: Допомога медичним закладам, Протипожежні навчання, Підтримка ЗСУ, Зроблено в Україні, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

17:32 25.05.2024

Прозорість та підзвітність: у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції

Сьогодні, 22 травня, у Житомирській ОВА під головуванням завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації Олега Хабчука відбулася нарада з представниками структурних підрозділів ОВА щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції.

14:15 23.05.2024

Прозорість та підзвітність: Команда Opendatabot запустила новий проєкт для перевірки новобудов

Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».

14:14 21.05.2024

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо аналізу публічних закупівель робочою групою “Прозорість та підзвітність” у медичних установах області

Під час брифінгу йшлося про аналіз оголошених закупівель двох медичних закладів – обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського та міської лікарні №2 ім.Павлусенка. Загальна сума закупівель становить майже 32 мільйони гривень.

14:37 09.05.2024

Прозорість та підзвітність: Оновлено послугу отримання компенсації за працевлаштування ВПО

Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.

11:49 03.05.2024