Охорона здоров'я

КАШЛЮК: ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Кашлюк – це вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Кашлюк легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів. Найбільш небезпечне це захворювання для немовлят.

16:54 18.04.2024

ВСЕ ПРО ВІТАМІН С

З усіх вітамінів, які існують, мабуть, найпопулярнішим є саме вітамін С. Про його корисні властивості чув чи не кожен. Часто йому приписують прямо таки чудодійні властивості.

15:45 10.04.2024

ВІСІМ ПРАВИЛ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Від того, як організовано наше харчування, залежить стан  нашого здоров'я. Пропонуємо вашій увазі нескладні правила,  дотримання яких дозволить зробити  харчування не лише приємним, а й корисним та збалансованим.

11:38 04.04.2024

ВСЕ ПРО ПАНДЕМЧНИЙ ГРИП

Грип (Grippus, Influenza) - гостре інфекційне захворювання з аерозольним (повітряно-краплинним) шляхом передачі збудника, яке характеризується коротким інкубаційним періодом  (від 10-12 годин до 7 діб), масовим поширенням, лихоманкою, симптомами інтоксикації та враженням респіраторних шляхів з великою частотою виникнення ускладнень.

09:46 04.04.2024

ВСЕ ПРО МЕД

Використання меду як ефективного лікарського засобу ґрунтується на багатьох його властивостях, зокрема антибактеріальній, бактерицидній, протизапальній і протиалергічній дії. Лікувальному ефекту меду сприяють склад сахарів, мінеральні речовини, мікроелементи, вітаміни, ферменти, біологічно активні речовини.

11:40 01.04.2024

СИНДРОМ ДАУНА: ПРИЧИНИ, НАСЛІДКИ, ОСОБЛИВОСТІ ХВОРОБИ

21 березня — Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Ця дата — 21-й день ​​3-го місяця — була обрана для позначення генетичної хромосомної аномалії — третьої хромосоми у 21-й парі. Такий генетичний збій може статися незалежно від здоров’я, освіти, раси, місця проживання та соціального добробуту батьків. Приблизно кожне 700-те немовля у світі народжується із синдромом Дауна. Люди із синдромом Дауна мають невід’ємне право на те, щоби їх приймали і включали як цінних і рівноправних членів суспільства. На знак підтримки цього дня одягають різнокольорові непарні шкарпетки.

08:50 21.03.2024