Охорона здоров'я

Показники захворюваності на грип та ГРВІ станом на 22.11.2022 року

• Впродовж 46-го тижня спостережень, за період з 14 по 20 листопада 2022 року в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 4807 осіб -- що на 4,9% хворих більше, ніж за попередній тиждень.

11:16 23.11.2022

17 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ.

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння. І сьогодні, як ніколи, важливо вкотре наголосити: куріння не варте того, аби віддавати за нього своє здоров’я та життя.

15:23 17.11.2022

СІЛЬ І НАШЕ ЗДОРОВ’Я: КОРИСНІ ПОРАДИ

Сіль – це невід'ємна частина практично будь-якої страви. Вона вкрай  необхідна  для життєдіяльності людини. Щодня більшість з нас використовує  сіль у харчуванні. Проте слід робити це збалансовано – знаючи про корисні та шкідливі властивості солі.

15:21 17.11.2022

ОТРУЄННЯ СВИНЦЕМ: ДЕ ТАЇТЬСЯ НЕБЕЗПЕКА?

23-29 жовтня -- Міжнародний тиждень профілактики отруєнь свинцем. Цей захід проводиться щорічно у всьому світі з ініціативи Глобального альянсу з відмови від застосування свинцю у фарбах (GAELP).

12:32 26.10.2022

Лікарі поруч: що треба знати про медпослуги для ВПО під час воєнного стану

Інформація для тих, хто переїхав чи вимушено змінив місце проживання. Надання первинної медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам в умовах воєнного стану Міністерство охорони здоров’я України врегулювало окремим наказом. Він стосується тих осіб, які переїхали чи вимушено змінили місце проживання.

14:28 19.10.2022