Проектна заявка по об"єкту "Реконструкція будівлі з термосанацією Народицької гімназії за адресою: вул. Гагаріна, 9 смт Народичі Житомирської області"

Навчальні заклади мають не лише забезпечити якісну освіту, але й зробити багатофункціональний та комфортний простір для учнів та педагогів закладу. Будівля нашої гімназії велика та світла, і в ній є багато локацій, де можна облаштувати сучасне освітнє середовище, у якому діти мали б можливість здобути важливі життєві компетенції. Гімназія є опорним закладом громади. На даному етапі матеріально-технічний стан закладу бажає бути кращим, сучаснішим, комфортнішим.

Враховуючи зростання чисельності школярів даного навчального закладу виникає необхідність створювати нові локації, для якісного навчально-виховного процесу із застосуванням нових методик та сучасного обладнання. Адже першочерговим завдання місцевої влади стоїть питання здобуття якісної повної середньої освіти дітлахами громади, розвиток та підтримка їхніх здібностей, задоволення їх інтересів та потреб. Адже, діти - це найцінніше наше багатство та майбутнє. Розуміючи важливість даного питання хотілося б зробити набагато більше в галузі освіти, однак відсутність достатніх фінансових ресурсів зв’язує руки та заважає реалізувати в повній мірі заплановані заходи. Саме тому реалізація  проекту "Реконструкція будівлі з термосанацією Народицької гімназії за адресою: вул. Гагаріна, 9 смт Народичі Житомирської області" дасть нам можливість перетворити Народицьку гімназію в сучасний навчальний заклад з максимально комфортними умовами для навчального процесу та всебічного розвитку школярів.