#Пліч-о-пліч

#плічопліч: Команда з ліцею №3 м. Житомира готуються до V етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» з баскетболу

Юні спортсмени з ліцею №3 м. Житомира продовжують активні тренування, готуючись до V етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг». Кожного дня вони наполегливо працюють над технікою і витривалістю, щоб показати найкращі результати на майбутніх змаганнях.

16:26 07.06.2024

#плічопліч: Житомирські спортсмени підкорюють Instagram та TikTok

Житомирщина відзначила не лише спортивні досягнення своїх юних спортсменів, але і їхню креативність у соціальних мережах. У рамках IV етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» було вручено нагороди найкращим відеокреаторам серед учасників змагань.

17:21 27.05.2024

#плічопліч: У Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг»

Сьогодні у Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг», в якому школярі змагалися у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Усі учасники продемонстрували неймовірну жагу до перемоги, наполегливість та витривалість.

21:58 20.05.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Дитячий фонд ЮНІСЕФ, Міжнародний Саміт міст і регіонів, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

17:09 13.05.2024

Підсумки тижня: Допомога ВПО, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо», Підтримка ЗСУ

12:53 29.04.2024

Підсумки тижня: Допомога Харківщині, Координаційний штаб, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо», Підтримка ЗСУ

13:10 22.04.2024

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу

17 квітня в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Коростенського району.

11:22 18.04.2024