Міста Героїв

Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив

Ці люди, ризикуючи життям, стають до ворога обличчям та вимагають звільнити їхню землю. Це ті, хто таємно саботує діяльність росіян та не дозволяє розгорнути роботу окупаційних адміністрацій.

11:58 17.04.2023

#МістаГероїв: 04 квітня було остаточно звільнено окуповані росіянами села Народицької громади

Народицька територіальна громада у 1986 році найбільше на Житомирщині постраждала від наслідків Чорнобильської катастрофи. Багато людей тоді були вимушені залишити свої домівки і нині в громаді є покинуті села, де ніхто не проживає. Спустошені села, закинуті будинки, садочки, школи, позароставші чагарниками вулиці. Здавалося б, що може бути страшнішим. Але через 36 років на ці землі з боку білорусі прийшла російська орда.

15:50 04.04.2023