МІАСТЕНІЯ: 7 ТРИВОЖНИХ СИМПТОМІВ

В теперішній час, коли часто пацієнтів турбує загальна слабкість  - важливо вчасно диференціювати та діагностувати таке складне захворювання як міастенія. Це захворювання відоме також як помилковий або астенічний бульбарний параліч, а також хвороба Ерба-Гольдфлама.

10:21 28.12.2023

Українська освіта без бар’єрів — МОН працює над розробленням національної стратегії розвитку інклюзивного навчання

Освітнє середовище в Україні має стати інклюзивним, безбар’єрним та дружнім до учасників освітнього процесу. Для цього в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору Міністерство освіти і науки України реалізовує флагманський проєкт «Українська освіта без бар’єрів». Він покликаний створити належні умови для здобуття якісної освіти, соціалізації, підготовки до самостійного життя та професійної діяльності для кожного і кожної.

15:20 08.12.2023

Національний проєкт з медіаграмотності МКІП «Фільтр» та Суспільне організовують Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів з усієї України!

👩🏻‍💻 Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. Якщо Ви хочете розпочати урок пізніше, ви можете відмотати на початок трансляції за посиланням на Youtube. Крім того, за цим лінком буде збережений запис трансляції. О 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів Суспільного.

12:05 05.10.2023

Про реалізацію Проекту «ECHO4SCHOOLS-UA»

28 червня 2023 року відбулася зустріч заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Бортник, начальника відділу освіти Дмитра Конопського та директорів закладів загальної середньої освіти із координатором громад по Житомирській області від Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) Георгієм Федоруком про реалізацію Проекту «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах» в нашій громаді.

16:48 29.06.2023

Відкриття класу безпеки в Народицькому ліцеї.

3 травня 2023 року в Народицькому ліцеї Народицької селищної ради у межах реалізації всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік» від 7 вересня 2022 року, відбулось відкриття класу безпеки.

17:35 03.05.2023

До уваги випускників шкіл!

Проводиться прийом заяв бажаючих навчатись у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання , які здійснюють підготовку поліцейських БЕЗ ЗНО.

14:28 10.02.2023

Запрошуємо вихователів Житомирщини долучитися до масштабного проекту ЮНІСЕФ

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Житомирській області, запрошує працівників закладів дошкільної освіти регіону долучитися до крос-секторального проєкту. Це можливості для вихователів здобути нові навички та знання, а для дітей можливість наздогнати пропущений з якихось причин навчальний матеріал.

10:58 09.02.2023