МОН: Довідка про здобувача освіти вже доступна в ЄДЕБО

Заклади освіти вже можуть створювати довідки про здобувача освіти за даними ЄДЕБО за формою, визначеною додатком 9 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

16:46 04.06.2024

Європейський Союз та ЮНІСЕФ допомогли облаштувати дружнє до дітей укриття у дитячому садочку в Народичах

У закладі дошкільної освіти «Сонечко» смт. Народичі Житомирської області проведено капітальний ремонт і облаштування укриттів завдяки підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Європейського Союзу та Міністерства освіти і науки України. Тепер 83 дитини зможуть продовжувати навчання у безпеці під час повітряних тривог.

15:48 29.05.2024

До уваги абітурієнтів: основні дати вступної кампанії 2024 року

Міністерство освіти і науки України оприлюднило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. Затверджений наказом від 06 березня 2024 року № 266 документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.

16:51 27.05.2024

Оновлені рекомендації МОН щодо 2024/2025 навчального року

Система освіти України продовжує функціонувати в умовах повномасштабної війни. росія й надалі завдає ударів по критичній інфраструктурі нашої країни, що призводить до обмежень у використанні енергоресурсів на всій території України. Це впливає на безпеку всіх учасників освітнього процесу і на заклади освіти.

17:26 21.05.2024

МІАСТЕНІЯ: 7 ТРИВОЖНИХ СИМПТОМІВ

В теперішній час, коли часто пацієнтів турбує загальна слабкість  - важливо вчасно диференціювати та діагностувати таке складне захворювання як міастенія. Це захворювання відоме також як помилковий або астенічний бульбарний параліч, а також хвороба Ерба-Гольдфлама.

10:21 28.12.2023

Українська освіта без бар’єрів — МОН працює над розробленням національної стратегії розвитку інклюзивного навчання

Освітнє середовище в Україні має стати інклюзивним, безбар’єрним та дружнім до учасників освітнього процесу. Для цього в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору Міністерство освіти і науки України реалізовує флагманський проєкт «Українська освіта без бар’єрів». Він покликаний створити належні умови для здобуття якісної освіти, соціалізації, підготовки до самостійного життя та професійної діяльності для кожного і кожної.

15:20 08.12.2023

Національний проєкт з медіаграмотності МКІП «Фільтр» та Суспільне організовують Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів з усієї України!

👩🏻‍💻 Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. Якщо Ви хочете розпочати урок пізніше, ви можете відмотати на початок трансляції за посиланням на Youtube. Крім того, за цим лінком буде збережений запис трансляції. О 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів Суспільного.

12:05 05.10.2023