БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Кримінальна відповідальність за поширення інформації в соціальних мережах про переміщення військової техніки

Військові неодноразово нагадували та попереджали про небезпеку поширення інформації в соціальних мережах про переміщення військової техніки, оскільки ворог використовує таку інформацію, здобуту із відкритих джерел, на шкоду Україні. Однак дехто і далі ігнорує ці попередження, що вже призвело до тяжких наслідків – пошкодження інфраструктури та загибель людей.

10:23 11.05.2022

Алгоритм дій для суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану щодо збереження майна

Україна потерпає від збройної агресії російської федерації. Ворог захоплює населені пункти разом з інфраструктурою та місцевим населенням. До рук агресора потрапляють як стратегічні об’єкти, безперервна діяльність яких забезпечує життя в Україні, так і різні підприємства, організації та установи, тому числі й державні.

17:37 10.05.2022

Особливості подання е-заяв на отримання допомоги від міжнародних організацій

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання подання заяви в електронній формі щодо отримання допомоги від міжнародних організацій» від 16 квітня 2022 р. № 455, якою:

10:21 25.04.2022

На період дії воєнного стану забороняється нараховувати пеню та штрафи за несвоєчасну або неповну сплату житлово-комунальних послуг.

18:45 15.04.2022

Щодо визначення обставин, виключають кримінальну протиправність діяння та забезпечують бойовий імунітет

Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та інших  законодавчих актів України щодо визначення обставин, виключають кримінальну протиправність діяння та забезпечують бойовий імунітет

13:58 15.04.2022

Мародерство

Тема мародерства сьогодні є актуальною як ніколи, оскільки українці зіштовхнулися з проблемою збереження свого майна під час війни. Трапляються випадки, коли мародери розкрадають майно жителів міст, які покинули місце свого проживання, рятуючись від обстрілів та бомбардувань. Жахливо, що крадії «працюють» в оселях громадян прямо під час обстрілів, в той час, коли власники майна перебувають в бомбосховищах, тобто позбавляють засобів існування людей, які й так перебувають у критичній ситуації.

13:46 15.04.2022