БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Фото-, відео-, кіно-, теле-, відеозйомка – кого і де можна знімати, в кого просити дозволу, а де можна обійтися без нього?

Зорієнтуватися в цьому допоможе наша інфографіка. А за цим посиланням http://bit.ly/2r339pY у нашій правничій енциклопедії WikiLegalAid ви детальніше прочитаєте про проведення фото-, кіно-, теле-, відеозйомок фізичної особи, і навіть про судову практику з цього приводу.

15:15 29.10.2021

Чи можуть забрати житло за чужі борги?

Ситуації, коли з людини вимагають повернути чужі кредити та погрожують відібрати житло, стали доволі частими. Так що ж робити у такому випадку та чи можуть забрати житло за чужі?

15:41 30.08.2021

Ви стали свідком кримінального правопорушення. Які ви маєте права та обов’язки?

Коли йдеться про правопорушення, зазвичай найбільше уваги привертають дві постаті: порушника та постраждалої особи. Однак часто в таких ситуаціях є ще одна не менш важлива фігура – свідок Які права та обов’язки свідків кримінального правопорушення – розповідає фахівець системи БВПД.

12:40 30.08.2021