Коростенське РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області інформує

На Народиччині упродовж літнього періоду внаслідок необережного поводження на воді трагічно загинули вже 2 мешканці громади

На Народиччині упродовж літнього періоду внаслідок необережного  поводження на воді трагічно загинули вже  2 мешканці громади.  Трагедії обумовлені тим, що відпочивальники нехтують основними правилами  безпеки під час купання, яких необхідно дотримуватися. Зокрема, на початку липня  нещасні  випадки сталися на річці «Норинь» біля с. Старий Дорогинь,  де під час відпочинку  на водоймі втопився 20-річний чоловік.   За словами очевидців, він пірнув з шлюзу  та не винирнув. Другий випадок трапився в ставку с. Ласки, де загинув 48 річний місцевий житель. Зі слів очевидців загиблі  перебували у стані алкогольного сп’яніння.

15:25 05.07.2022

Обстеження навчальних закладів громади

Сьогодні 04 липня 2022 року комісією в складі працівників відділу освіти Народицької селищної селищної ради, Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, Народицької селищної військової адміністрації провели обстеження навчальних закладів громади з метою перевірки готовності до нового навчального року та проведено оцінку можливості використання учасниками навчального процесу найпростіших укриттів.

17:11 04.07.2022

Основних причин виникнення пожеж є порушення правил пожежної безпеки

Однією з основних причин виникнення пожеж є порушення  правил пожежної безпеки  при влаштуванні та експлуатації електроустановок.   Внаслідок цього щороку в Народицькій громаді  виникає значна  кількість пожеж.

17:08 29.06.2022

Про проведення нетехнічного обстеження територій Народицької селищної територіальної громади

Починаючи з 21 червня на виконання наказу Головного управління ДСНС України "Про проведення нетехнічного  обстеження територій Народицької селищної територіальної громади", і виконання вимог Окремого доручення Голови ДСНС України  на території Народицької громади працівниками Коростенського районного управління проводилися роботи з нетехнічного обстеження ймовірно забруднених територій, що постраждали внаслідок авіаційних та артилерійських обстрілах під час військової агресії російської федерації проти України. Роботи щодо виявлення вибухонебезпечних предметів та їх залишків здійснюються на основі карти забруднень та інформації, що надходить від населення, фермерів та старост старостинських округів.

10:25 25.06.2022

Запишись в добровольці з цивільного захисту – допоможи країні!

Громадяни, які бажають брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, особливо в населених пунктах, які найбільш постраждали під час проведення воєнних дій, пов’язаних із збройною агресією Російської Федерації проти України, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

22:05 15.06.2022

Попередження виникнення пожеж на сміттєзвалищах!

З метою попередження виникнення пожеж на сміттєзвалищах, а також забезпечення протидії пожежам під час пожежонебезпечного періоду 2022 року на території сміттєзвалищ, нагадуємо про необхідність дотримання правил пожежної безпеки на полігонах побутових відходів (сміттєзвалищах). Адже пожежі на сміттєзвалищах належать до найбільш складних і тривалих, гасіння яких вимагає залучення значних ресурсів, зусиль, засобів і часу.  Прогнозування та попередження пожеж на сміттєзвалищах  вкрай ускладнено, оскільки важко визначити можливі осередки підвищення температур через різну питому теплоємність відходів. Основною причиною виникнення пожеж залишається людська необачність і недбалість. Будьте уважні і обережні! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

22:04 15.06.2022

Бережіть житло і себе, дотримуватись правил пожежної безпеки!

14.05.2022 р. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ  надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Гута Ксаверівська. На місце пожежі направлено відділення в складі 5 чол. особового складу. По прибутті до місця виклику було встановлено, шо вогнем повністю  охоплено житловий будинок, господарський  хлів та літню кухню.  Гасіння  пожежі ускладнило  поширення вогню по всій площі дерев’яних будівель на момент прибуття в результаті пізнього повідомлення про пожежу, великої відстані до місця пожежі.

16:42 16.05.2022