Коростенське РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області інформує

Бережіть житло і себе, дотримуватись правил пожежної безпеки!

14.05.2022 р. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ  надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Гута Ксаверівська. На місце пожежі направлено відділення в складі 5 чол. особового складу. По прибутті до місця виклику було встановлено, шо вогнем повністю  охоплено житловий будинок, господарський  хлів та літню кухню.  Гасіння  пожежі ускладнило  поширення вогню по всій площі дерев’яних будівель на момент прибуття в результаті пізнього повідомлення про пожежу, великої відстані до місця пожежі.

16:42 16.05.2022

Рятувальниками Народиччини проведено профілактичну роботу

З метою вжиття заходів щодо недопущення пожеж під час Великодніх свят  рятувальниками Народиччини проведено профілактичну роботу в культових закладах під час якої з церковнослужителями та прихожанами проведено інструктажі та вручено відповідні експрес-інформації, додатково проводилось інформування щодо недопущення випалювання сухої рослинності та поведінки при знаходженні ВНП

10:09 18.04.2022

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у релігійних закладах

З метою недопущення пожеж в релігійних закладах, Коростенським районним управлінням Головного управління ДСНС України у Житомирській області розпочато їх позапланові перевірки. В ході проведення яких для церковнослужителів проведені протипожежні інструктажі, розповсюджені пам’ятки, експрес-інформації на протипожежну тематику, вручені акти та приписи про усунення порушень.

16:12 08.02.2022

У Ласках горів магазин

12.01.2022 р. о 00 год 00 хв. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу в продовольчому магазині с. Ласки. По прибутті до місця виклику та проведеною розвідкою було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю магазину та горіло всередині приміщення, площа пожежі швидко поширювалась, була загроза швидкого поширення вогню по всій площі магазину та повного його знищення. Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу вдалося зупинити в стадії, що набула на момент прибуття. В результаті пожежі вогнем знищено частину покрівлі магазину, вигоріли конструкції всередині вагончика, знищено товари, холодильні камери, пошкоджені конструкції прибудованих приміщень.

12:57 13.01.2022

Вимоги безпеки під час святкування Новорічних свят

Новий рік — це хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, добре горять. При цьому штучні ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й «розтікаються». Щоб ялинка приносила тільки радість, встановлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню — камінів, газових плит. Під час вибору штучної ялинки краще віддати перевагу моделям з протипожежними властивостями (таку інформацію вказано на упаковці).

09:54 17.12.2021