До відома населення❗️

Дата: 17.06.2023 11:05

16.06.2023р. о 11 год 34 хв. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ чергового 1 відділу поліції надійшло повідомлення про те, що під час обробки поля біля с. Залісся Народицької ТГ стався вибух касетного елементу від системи залпового вогню «Ураган».  Внаслідок вибуху пошкоджено висівна шина посівного комплексу, трактор "NEWHOLLFND” ТОВ «ЕкоАгроферма». Внаслідок події тракторист травм не отримав.
На місце події залучені: слідчо-оперативна група поліції: підполковник служби цивільного захисту ШВАБ О. М; інженерно - саперний взвод в/ч 7304, вибухотехнічна група поліції.

👉Пам’ятайте❗️ Виявлений вибухонебезпечний предмет, не можна торкатися – це дуже небезпечно. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами.

Якщо виявив вибухонебезпечний предмет, телефонуйте до служби порятунку за номером «101»❗️