Клас безпеки в ліцеї

Дата: 03.05.2023 17:43

3 травня у Народицькому ліцеї Народицької селищної ради Коростенського району зафункціонував Клас безпеки. До його відкриття долучилися рятувальники, освітяни, представники органів влади та поліції, ЗСУ.

Спільними зусиллями організаторів середовище поділили на пожежну та мінну локації, зони домедичної допомоги та безпечного дорожнього руху. Завдяки співпраці з UNICEF Ukraine, Клас наповнений яскравою поліграфічною продукцією із застережливою інформацією.

Відразу відбувся перший урок, у ході якого рятувальники в ігровій формі донесли школярам життєво важливу інформацію, що допоможе зберегти життя, дати собі раду в екстремальних умовах, а також навчить відповідальному ставленню до власної безпеки. Разом із дітьми вони відпрацювали дії у разі виникнення пожежі чи виявлення вибухонебезпечного предмету.

Члени команди ДЮРП, що також були запрошені на свято, навчили школярів надавати потерпілому першу допомогу, а представник ювенальної превенції ознайомила з правилами дорожнього руху.

Діткам було дуже цікаво побувати на уроці в новому класі, а найголовніше – вони отримали нові знання, які допоможуть не розгубитись та врятувати своє життя. Крім цього, всі охочі брали участь у вікторині та вивчили веселу руханку.