Проведено відпрацювання в смт. Народичі

Дата: 04.05.2023 15:06

З метою попередження виникнення пожеж та травмування на них, профілактики пожеж від дитячих пустощів з вогнем, інформування щодо правильної експлуатації електропобутових та теплогенеруючих приладів, дотримання правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення та додержання правил пожежної безпеки у повсякденному житії, спільно з працівниками служби у справах дітей Народицької селищної ради, ВП №1 Коростенського районного управління поліції провели відпрацювання смт Народичі. Громадянам також доведено інформацію про заборону випалювання сухої рослинності, відповідальність, яка настає за вчинене правопорушення та правила дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Звертаємось до громадян з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, дотримуватись правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного, газового та електроопалення. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх!

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!