Охорона здоров'я

ІВАН КИРИЧУК: «ЄДИНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРУ – ВАКЦИНАЦІЯ»

На майданчику офіційного медіа-центру Житомирської обласної військової адміністрації відбувся брифінг виконувача обов’язків генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Івана Киричука  щодо «наздоганяючої» імунізації не щеплених дітей проти кору, епідпаротиту та краснухи.

16:09 11.09.2023

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЛЕГІОНЕЛЬОЗ?

У сусідній Польщі у липні та серпні було зафіксовано  спалах рідкісного інфекційного захворювання – легіонельозу. Захворіли понад 160 чоловік, померли – 19. Нині спалах поволі пішов на спад.  Варто були обізнаним про  це захворювання, аби за можливості уникнути інфікування.

14:51 08.09.2023

ДЕНЬ МНОЖИННОЇ МІЄЛОМИ

5 вересня у світі відзначається Міжнародний день множинної мієломи. Це злоякісна плазмоклітинна пухлина. Її небезпека в тому, що новоутворення вражає плазматичні клітини. Вони виробляють імуноглобуліни, основна функція яких — боротьба з пухлинними клітинами та інфекціями.

12:18 05.09.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ?

Гострі кишкові інфекції – інфекційні хвороби,  збудниками яких є  віруси і бактерії, які вражають сливу оболонку кишківника, рідше шлунуку. Найчастіше на кишкові інфекції хворіють діти та люди, котрі мають обмежений доступ до засобів особистої гігієни  та якісної  питної води, у яких відсутнє холодильне обладнання  або ж вони  недостатньо дбають про власну гігієну.

16:29 27.08.2023

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ: 8 ПРАВИЛ ЗДОРОВ’Я

Новий  навчальний  рік  на всій території  України (й на Житомирщині також)   вже вдруге розпочнеться в умовах війни. Ця надзвичайна обставина накладає свої особливості на хід навчального процесу. Аби діти почувалися під час навчання комфортно та були здоровими – варто нагадати прості й необхідні правила (медичні та психологічні) , яких варто дотримуватися.

16:28 27.08.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВКУСИЛА ТВАРИНА?

Якщо вас до крові вкусив собака (білка, щур чи інший ссавець) або на шкіру чи слизову потрапила його слина -- вам необхідно добре промити це місце проточною водою, а потім звернутися до травмпункту по медичну допомогу та для проведення щеплення проти сказу та правця – якщо лікар призначить щеплення.

16:57 15.08.2023

ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ ВІД КОРУ: ДЕ ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ?

На  Житомирщині  триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках всеукраїнської кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Житомирську область доставлено 11 720  доз комбінованої вакцини, з них - 6 690 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 5 030 доз для забезпечення рутинної вакцинації.  В області працює  99 пунктів щеплення.

14:21 12.08.2023

ТРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ ВІД КОРУ

На  Житомирщині  триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках всеукраїнської кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Житомирську область доставлено 11 720  доз комбінованої вакцини, з них - 6 690 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 5 030 доз для забезпечення рутинної вакцинації. В області працює  99 пунктів щеплення.

17:20 11.08.2023

ГОЛОВНЕ ПРО БОТУЛІЗМ

Ботулізм — тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Це, як правило, продукти домашнього консервування м'яса, риби, рідше — овочів.

17:19 11.08.2023