Охорона здоров'я

ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ: ПРОФІЛАКТИКА І ПЕРША ДОПОМОГА

У зв’язку з військовими діями на території України та великою кількістю переселенців, для організації харчування використовується значна кількість консервованих продуктів --  зокрема виготовлених в домашніх умовах.

11:45 19.04.2023

ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 17.04. 2023 р.

Впродовж останнього тижня, за період з 10 по 16 квітня 2023 року,  в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6296 осіб, що на 10,5% хворих менше, ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося  серед дітей та  дорослих. Відзначається  епідемічна активність низького  рівня інтенсивності.

10:37 18.04.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ГЕМОФІЛІЮ?

17 квітня відзначається Всесвітній день боротьби з  гемофілією. Ця дата приурочена до дня народження засновника Всесвітньої федерації гемофілії Френка Шнайбеля, і відзначається в світі з 1989 року.

14:35 17.04.2023

ПРАВИЛЬНИЙ ВИХІД З ПОСТУ: 7 КОРИСНИХ ПОРАД

16 квітня – Воскресіння Христове. Великодньому  святу  передував 40-денний суворий піст – період значних харчових обмежень, які накладає Церква на вірян. З настанням Великодня ці обмеження  знімаються. Але разом з радістю святкової трапези на тих, хто дотримувався посту, може чатувати й небезпека погіршення стану здоров’я – через різкий перехід від пісної жом ясної їжі. Як уникнути цих проблем? Варто дотримуватися декількох простих порад.

10:34 15.04.2023

ПАРКІНСОНІЗМ – НЕ ВИРОК

11 квітня відзначається Міжнародний день боротьби з хворобою Паркінсона. Цей день проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)  і покликаний підвищити інформованість нашого суспільства про захворювання Паркінсона, надати підтримку хворим паркінсонізмом і їх сім’ям, а також зробити свій внесок у подолання цієї страшної недуги. Дата вибрана не випадково - адже саме 11 квітня народився англійський лікар Джеймс Паркінсон (1755-1824), який у 1817 році опублікував  «Есе про тремтливий параліч», описавши симптоми хвороби.

09:33 11.04.2023

ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 10.04.2023

Впродовж  останнього тижня, за період з 2 по 9 квітня 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7037 осіб, що на 8,4% хворих менше, ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося серед дітей та дорослих. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.

09:03 11.04.2023

ЩО  ВАРТО  ЗНАТИ  ПРО  ВІТАМІН  С?

4 квітня відзначається Міжнародний день вітаміну С. Цей вітамін (який також називають  аскорбіновою кислотою) відіграє важливу роль у життєдіяльності людського організму.

16:31 04.04.2023

На Житомирщині рецептурні ліки можна придбати за електронним рецептом. Що потрібно знати про е-рецепт? ІНФОГРАФІКА

Всі вже звикли до «Дії» і того, що паспорт і водійське посвідчення більше не потрібно возити з собою — тепер документи завжди поруч за декілька кліків у телефоні.

12:35 03.04.2023