Охорона здоров'я

ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Чадний газ — безколірний газ без запаху. Він  складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

18:29 14.12.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО РАК ГЛОТКИ?

Існує ціла група захворювань ротової порожнини, які становлять серйозну загрозу для здоров’я людей в усьому світі. Ці недуги можуть впливати на всі аспекти життя — особисті стосунки, впевненість у собі, відвідування школи та офісу тощо.

10:58 06.12.2023

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ НАПОЇ-ЕНЕРГЕТИКИ?

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) застерігає: в енергетиках дуже багато цукру, кофеїн та інші стимулянти як-то гуарана, і при постійному споживанні вони систематично псують здоров’я.

15:36 22.11.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ?

14 листопада – Міжнародний день боротьби з діабетом. Діабет є хронічним захворюванням, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін.

07:00 14.11.2023

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ХРОНІЧНЕ НЕДОСИПАННЯ?

Сон – життєво необхідний процес. Уві сні наш організм відновлюється, а мозок обробляє отриману за день інформацію. Ми розповімо, чим саме загрожує дефіцит сну та скільки рекомендовано спати, щоб почуватися здоровим.

15:34 11.11.2023

ІВАН КИРИЧУК – ПРО ПРОФІЛАКТИКУ ГЕПАТИТУ А

На майданчику офіційного медіа-центру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо профілактики вірусного гепатиту А. Про це розповів виконувач обов’язків генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Іван Киричук. У його виступі йшлося про епідемічний стан захворюваності на гепатит А, особливості та симптоми хвороби.

20:40 03.11.2023

ЯК УПІЗНАТИ ІНФАРКТ МІОКАРДА?

Біль за грудиною – то не обов’язково  інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаження, чи через інші хронічні захворювання, як-от гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, напад астми тощо. Це звучить маловтішно, проте про хронічні хвороби люди зазвичай знають і мають при собі ліки, чи знають, як діяти, коли стане зле. До серцевих же нападів ми буваємо готові рідше.

16:55 03.11.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО РАК ПРОСТАТИ?

В листопаді у  світі тривають акції для  привернення  уваги до раку простати та інших проблем чоловічого здоров’я.

17:33 02.11.2023