В громаді триває активне освоєння коштів проєкту “Інтернет-субвенція”

Відомий факт, що Інтернет і доступ до інформації в сучасному світі є запорукою розвитку громад, області та держави загалом. Нині в громаді триває активне освоєння коштів проєкту “Інтернет-субвенція”, і вже по лінії Старий Дорогинь-Мотійки заклади соціальної сфери очікують підключення до інтернету за кошти державної субвенції.

09:30 12.11.2021

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів

На території області з початку року здійснено 247 виїздів для знешкодження вибухонебезпечних предметів. Всього групою піротехнічних робіт АРЗ СП знешкоджено 648 одиниць ВНП.

11:05 08.11.2021

Відзавтра на Народиччині діятиме «червоний» рівень епіднебезпеки

Відповідно до протокольного рішення від 28 жовтня 2021 року № 14 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Народицької селищної ради, 30 жовтня Народицька територіальна громада увійде до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

16:26 29.10.2021

77-ма річниця вигнання нацистів з України: Народиччина пам’ятає!

Сьогодні ми вшановуємо 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України. Шануємо пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з нашої країни, у лавах радянської армії або Української повстанської армії. Саме цього дня 1944 року з території України вигнано останнього солдата нацистського рейху та визволений найзахідніший регіон України — Закарпаття.

18:26 28.10.2021

Пам’ятка щодо алгоритму дій у випадку терористичних актів

ТЕРОРИЗМ – суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників,  підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

11:13 23.10.2021

Про збір ідей проектів до Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період з 2022 по 2027 рік

Народицька селищна рада за сприяння ULEAD з Європою Житомирського регіонального офісу розробляє Стратегію розвитку Народицької селищної об’єднаної територіальної громади на період з 2022 по 2027 рік (далі - Стратегія).

09:49 22.10.2021

Села теж мають право на якісний інтернет

Майже півмільярда гривень з держбюджету направляють на підключення кабельного інтернету в сільській території. Проєктом передбачене підключення до кабельного інтернету усіх об’єктів соціальної інфраструктури села:  ФАПу, клубу, дитсадка тощо. Головна умова – попередня відсутність у селі оптичних мереж. Крім того, до кінця наступного року сплачувати за користування інтернетом буде держава, а вже потім – це обов’язок місцевої ради. Тож під час відбору частина громад відсіялись саме через неготовність платити за інтернет.

10:17 21.10.2021

Увага! Тренінг для малих та середніх агровиробників

У зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення надзвичайно актуальною стала протидія проявам рейдерства – незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами – в аграрній сфері.

10:43 19.10.2021

Триває прийом заяв для участі у жовтні в електронних аукціонах із продажу об’єктів малої приватизації Житомирської області

Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі у жовтні 2021 року.

09:58 18.10.2021

Справжні герої – серед нас

Історія України має чимало подій і дат, що засвідчують героїзм, відданість та любов нашого народу до рідної землі. Одна з цих дат – 14 жовтня – поєднує свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також державне свято – День захисника України. Наша держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тож поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку поколінь захисників і захисниць України та проявом народної поваги до них.

21:27 13.10.2021