Створюємо ліси разом!

Працівники селищної ради очолювані селищним головою Лідією Бученко на запрошення лісівників ДП “Народицький спецлісгосп” долучилися до акції “Створюємо ліси разом”, метою якої є поширення знань про ліси та їх важливість, збільшення лісистості нашої країни та підвищення екологічної свідомості громадян.

11:47 09.10.2021

До відома власників земельних ділянок, які ведуть виробничу діяльність на територіях, які прилягають до державного кордону

Доводимо до відома власників земельних ділянок, які ведуть виробничу діяльність на територіях, які прилягають до державного кордону, щодо унеможливлення проведення посіву озимих культур у 2021-2022 роках на ділянках місцевості, на яких органами охорони державного кордону у 50-ти метровій смузі планується будівництво лінії прикордонних інженерних споруд.

09:58 28.09.2021

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Народицької селищної ради

22 вересня 2021 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Народицької селищної ради, на якому розглядались питання:

15:50 23.09.2021

В Україні набула чинності заборона паління сухої трави, якою значно підвищуються штрафи для паліїв

Передбачено посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

15:23 15.09.2021

Формування проекту регіонального замовлення на 2022 рік.

Для забезпечення належного доступу суб’єктів господарювання до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, на головній сторінці офіційного вебсайту Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації розміщено електронну онлайн анкету «ПІДГОТОВКА РОБІТНИЧИХ КАДРІВ» для подання підприємствами, які працюють на території області, заявок про потребу в робітничих кадрах на 2022 рік та орієнтовну потребу на 2023-2024 роки. (або пряме посилання на анкету )

12:14 17.08.2021

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р.  № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

17:36 10.08.2021