Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Віталій Бунечко і Юрій Тарасюк з робочою поїздкою відвідали селищну військову адміністрацію у Народицькій громаді

Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом у Народичах, голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко і начальник Коростенської районної військової адміністраці Юрій Тарасюк представили новопризначеного начальника військової адміністрації Олега Ярмолюка. Відтепер Олег Іванович буде забезпечувати розвиток громади, водночас, опікуючись разом з усією командою Президента України безпековими питаннями та захистом нашої Держави.

18:35 04.05.2022

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Народицької селищної військової адміністрації

Указом Президента України від 18 квітня 2022 року №260/2022 створено Народицьку селищну військову адміністрацію Коростенського району Житомирської області

14:22 19.04.2022

З Днем день пожежної охорони!

Сьогоднішнє професійне свято об’єднує тих, хто несе відповідальність за забезпечення надійного і вірного захисту національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

09:15 17.04.2022

Сергій Шкарлет: Методичні рекомендації щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року

Учора, 1 квітня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, розроблені командою МОН разом із керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій.

18:15 02.04.2022