Дата: від до Скинути

До родин зниклих безвісти: не піддавайтеся на провокації та пам’ятайте про інформаційну безпеку

Публічні заходи, зокрема проведення акцій, публікації у ЗМІ, не прискорять процес звільнення з полону чи передачі тіл загиблих героїв. У цих процесах вирішальними є переговори з протилежною стороною й інші спеціальні заходи. Органи державної влади добре розуміють потреби громадян і враховують та захищають їхні інтереси без мітингів, скандувань і зайвого інформаційного шуму.

16:01 01.02.2023

Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю!

Запрошуємо – патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку – приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

14:40 01.02.2023

Зміни до програм грантової підтримки

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 року №39 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738”, внесено зміни до програм грантової підтримки (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць), які передбачають:

15:53 31.01.2023

Долучайся до стрілецького батальйону!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

12:00 28.01.2023

Cьогодні до дітей з нашої громади завітав начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк

Різдвяно-новорічних свят в усі часи найбільше чекають діти. Особливо важливо подарувати їм гарний настрій, підтримати у складні, страшні часи війни. Так, сьогодні до дітей з Народицької територіальної громади завітав начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.

16:02 03.01.2023

Подяка Чорнобильському дитячому Фонду Японії «Діти Чорнобиля за виживання»

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

11:46 20.12.2022

Напередодні Дня соціального працівника привітали працівників соціальної сфери.

Напередодні Дня соціального працівника начальник військової адміністрації Олег ЯРМОЛЮК та заступник Олександр ПРОКОПЕНКО привітали працівників відділу №1 (Народичі) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації, центру соціальних служб, служби у справах дітей Народицької селищної ради, Овруцької районна філії Житомирського обласного центру зайнятості, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Народицької селищної ради та Народицького відділення головного управління пенсійного фонду України в Житомирській області з професійним святом

16:31 04.11.2022

Обереги захисникам України від майстрині з Овруччини Валентини Коновальчук. ВІДЕО

«Господь, збережи Україну! Дай сил її народу витримати навалу лютого ворога! Дай витримки і здоров’я нашим захисникам, які і вдень і вночі виборюють перемогу на полях битв з агресором, що немає ні честі, ні гідності», – приблизно так починається кожний ранок в українців після трагічної дати – 24 лютого 2022 року, коли на нашу землю своїми брудними чоботями стали загарбники російської федерації.

14:21 02.11.2022

За тиждень стартують аукціони з приватизації об’єктів державного майна на Житомирщині

Фонд державного майна України та його регіональні підрозділи продовжують роботу щодо посилення курсу на приватизацію об’єктів державного майна з метою ефективного залучення інвестицій та збільшення бюджету країни, що посилює економічну безпеку України в цей нелегкий час.

19:24 12.10.2022

В чотирьох громадах Коростенського району розпочинається реалізація проєкту «Медичний десант»

За сприяння начальника Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та співпраці з «Благодійним фондом «КОЛО» на території Коростенського району в жовтні-листопаді 2022 року розпочнеться реалізація проєкту «Медичний десант».

12:43 07.10.2022