Усі в плюсі, коли зроблено в Україні. ІНФОГРАФІКА

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

17:58 18.04.2024

КАШЛЮК: ОСНОВНІ  ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

КАШЛЮК: ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Кашлюк – це вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Кашлюк легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів. Найбільш небезпечне це захворювання для немовлят.

16:54 18.04.2024

100 ОМБр розпочала рекрутингову кампанію.

З весни 2023 року 100 омбр успішно веде бойові дії на найгарячіших напрямках фронту - на Бахмутському, Лямайському та Куп’янському. За весь час повномасштабного вторгнення 100 омбр не здала загарбникам жодної нашої позиції, а навпаки, рухаючись вперед, звільняє українську землю від окупантів. Багато синів і дочок Житомирщини проходять службу в 100 омбр та з честю виконують бойові завдання. Ми захищаємо нашу країну, наш дім, наших рідних та близьких людей і будемо Вам щиро вдячні за допомогу.

16:47 18.04.2024

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу

17 квітня в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Коростенського району.

11:22 18.04.2024

#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

17:36 16.04.2024