Дата: від до Скинути

В Україні набула чинності заборона паління сухої трави, якою значно підвищуються штрафи для паліїв

Передбачено посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

15:23 15.09.2021

Формування проекту регіонального замовлення на 2022 рік.

Для забезпечення належного доступу суб’єктів господарювання до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, на головній сторінці офіційного вебсайту Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації розміщено електронну онлайн анкету «ПІДГОТОВКА РОБІТНИЧИХ КАДРІВ» для подання підприємствами, які працюють на території області, заявок про потребу в робітничих кадрах на 2022 рік та орієнтовну потребу на 2023-2024 роки. (або пряме посилання на анкету )

12:14 17.08.2021

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р.  № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

17:36 10.08.2021

Порядок автоматизованого списання боргів із рахунків боржника

06.07.2021 р. набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів».

14:18 30.07.2021

Коростенське районне управління Головного Управління ДСНС України  в Житомирській області повідомляє!!!

Коростенське районне управління Головного Управління ДСНС України в Житомирській області повідомляє!!!

18.07.2021 р. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Рубежівка. По прибутті до місця виклику через 45 хв. після повідомлення (відстань до місця виклику становить біля 50 км.) було встановлено, що вогнем повністю охоплено дерев’яний житловий будинок, вогонь поширився на господарський та літню кухню, які також були повністю охоплені вогнем. На місці пожежі вже працювали працівники  місцевої пожежної охорони с. Базар. Відразу було прийнято рішення подачі пожежних стволів  на захист другої  частини житлового будинку та недопущення поширення вогню по сухій рослинності та інші будівлі  житлового сектору. Проблемою в ліквідації пожежі  була велика відстань до джерел  водопостачання. Врезультаті пожежі вогнем були знищені (не підлягають відновленню) будівлі домогосподарства.

15:59 20.07.2021