З Днем день пожежної охорони!

Сьогоднішнє професійне свято об’єднує тих, хто несе відповідальність за забезпечення надійного і вірного захисту національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

09:15 17.04.2022

Сергій Шкарлет: Методичні рекомендації щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року

Учора, 1 квітня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, розроблені командою МОН разом із керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій.

18:15 02.04.2022

Оперативна інформація станом на 12.00 02.03.2022 щодо російського вторгнення

Збройні Сили України на окремих напрямках починають перехоплювати ініціативу у російських окупантів. Ворог намагається втримати боєздатність своїх підрозділів розуміючи, що “легкої прогулянки” не вийшло. Він намагається уникати прямих зіткнень не тільки з Українським військом але й цивільними мешканцями, які блокують рух його колон. На території України перестає діяти російська пропаганда і “освободітєли” усвідомлюють, що їх тут ніхто не чекав.

14:18 02.03.2022

Просимо зняти відеореєстратори з ваших автомобілів!

Шановні водії! Просимо зняти відеореєстратори з ваших автомобілів.  Також, не використовуйте засобів, які зменшують оглядовість салону.  Під час перевірки транспортного засобу поліцейським необхідно бачити, що відбувається всередині автомобіля. Просимо з розумінням поставитись до цієї міри. Нагадуємо, що про підозрілих осіб чи пересування автомобілів ви завжди можете повідомити на спецлінію.

22:12 28.02.2022

Рішенням Ради оборони Житомирщини на всій території області заборонено продаж алкогольних напоїв

Усім торгівельним точкам – негайно прибрати з полиць відповідну продукцію. Контроль за виконанням рішення буде здійснювати Національна поліція та військові органи правопорядку.

14:48 28.02.2022

Шановні жителі Народиччини!

У зв’язку з оголошення воєнного стану на всій території нашої держави, звертаємось до вас з проханням зберігати спокій та залишатися вдома. Тримаємося всі разом. Ситуація під контролем наших захисників та правоохоронців. Будь-яка інформація в інтернеті може бути фейком. Користуйтеся тільки офіційними джерелами інформації. У разі ускладнення ситуації буде доведена інформація щодо плану дій.

12:45 24.02.2022