Конгрес Сполучених Штатів Америки зробив наступний важливий крок

Конгрес Сполучених Штатів Америки зробив наступний важливий крок задля надання Україні пакету допомоги у понад 60 мільярдів. Відповідне рішення ухвалив Сенат. Попри усі намагання російських пропагандистів Америка продемонструвала усьому світу свою беззаперечну підтримку України в боротьбі проти тоталітаризму. Американські конгресмени та сенатори разом з європейськими лідерами. Президентом України та його командою підтвердили непорушність коаліції демократичних країн та готовність боротись с путинським режимом до нашої Перемоги. Наступний крок – підпис Президента США Джо Байдена, який неодноразово наголошував на необхідності виділення цієї допомоги. Військові спроможності України, артилерія та ППО є вкрай важливими інструментами для якнайшвидшого відновлення справедливого миру. Наші військові потребують боєприпасів вже сьогодні. Це дозволить стримати наступ ворога та відкинути його.

15:38 24.04.2024

Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, знайти які можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях населених пунктів. Більшість із них залишились нам у спадок після минулих війн.

14:40 24.04.2024

Знову в Народицьку громаду прийшла трагічна звістка!

21 квітня 2024 року загинув молодий, 24 серпня 2002 року народження, повний сил, старший лейтенант Чіпак Дмитро Валентинович. Близько 06:50 ранку на місцевості біля населеного пункту Діброва, Сєверодонецького району, Луганської області в наслідок бою з противником отримав поранення не сумісні з життям.

15:37 22.04.2024

Олександр Федько провів нараду щодо роботи комісії, яка має здійснити контрольну перевірку стану організації заходів цивільного захисту на території області

За дорученням начальника Житомирської ОВА, його заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько провів нараду щодо початку  роботи комісії, яка має здійснити  контрольну перевірку стану організації заходів  цивільного захисту на території області.

15:36 22.04.2024

Підсумки тижня: Допомога Харківщині, Координаційний штаб, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо», Підтримка ЗСУ

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

13:10 22.04.2024

Отримання американського пакета підтримки є надзвичайно важливою подією для України.

Прийняття рішення щодо пакета американської підтримки стало важливою подією для нашої країни. Цей пакет допомоги, це не просто 60 мільярдів доларів - це потужний стимул для нашого спротиву. Це зброя для наших військових. Це захищене небо для нашої країни. Кожен снаряд, кожна система ППО, які будуть передані Україні, це врятовані життя, це шанс на мирне майбутнє не лише для наших громадян, а й для цивілізованого світу.

14:12 21.04.2024