Сторінка на стадії наповнення.

Спільні навчання поблизу українсько-білоруського кордону

25 листопада рятувальники 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ (смт Народичі) спільно із правоохоронцями взяли участь у масштабних навчаннях щодо забезпечення правопорядку та безпеки у прикордонних районах у разі ускладнення оперативної обстановки.

10:34 26.11.2021

Паління в ліжку – пожежа в оселі

16 листопада, під час перевірки, в одному з  житлових будинків с. Жерев співробітники поліції  виявили задимлення. Потрапивши в будинок, в житловій кімнаті на ліжку поліцейські виявили сплячого господаря – на цьому ж ліжку горіла постільна білизна, матрац, вогонь поширився на підлогу та стіну. Господаря 1983 р. народження, який перебував в нетверезому стані  з слідами опіків відразу було евакуйовано. Від госпіталізації він відмовився.

12:40 18.11.2021

Адмінприміщення по Св’ято-Миколаївській – знову з газом

За  Конституцією кожен з нас має право на належні, безпечні і здорові умови праці. При цьому забезпечити такі умови має роботодавець, який зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів. Важливе місце серед таких умов посідає мікроклімат приміщень, який має забезпечувати відчуття теплового комфорту та створювати умови для високого рівня працездатності.

12:04 18.11.2021

На порядку денному: виїзні наради та виробничі питання

На початку тижня секретар селищної ради Олег Ярмолюк взяв участь у виїзній нараді щодо проведення заходів до 100-річчя Другого Зимового походу Армії УНР та 100-тих роковин розстрілу вояків Армії УНР біля с. Базар.

11:47 18.11.2021

Якщо ви маєте високу мотивацію служити країні – вас чекають елітні десантно-штурмові війська!

Служба за контрактом у ДШВ – не лише престижно. Особливо, якщо бажаючі мають високу мотивацію служити. Адже сучасні військовослужбовці Десантно-штурмових військ ЗС України постійно демонструють свій характер, відданість і компетентність захищати країну у складних умовах. В процесі цілеспрямованого розвитку спроможності військ, основним у підготовці воїнів-десантників залишається дотримання зобов’язання – ніколи не наражати солдата на небезпеку, якщо він не пройшов повну підготовку, належним чином не забезпечений, а головне, не сплановано в повній мірі застосування з'єднання, військової частини або підрозділу.

09:28 16.11.2021

Розпочинається заборона на вилов раків

Житомирський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 листопада  2021 року до 30 червня 2022 року в області триватиме заборона на вилов річкових раків. Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час їх природного відтворення та збільшення їх запасів у водоймах Житомирської області, та затверджено відповідним наказом № 38-у від 3 листопада 2021 року.

14:52 15.11.2021