Дата: від до Скинути

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до роковин виводу радянських військ з Республіки Афганістан.

16:36 15.02.2021

Міжнародний день пам"яті жертв Голокосту.

Сьогодні, 27 січня, міжнародний день пам"яті жертв Голокосту. Саме цього дня  1945 року солдати першого Українського фронту  визволили в"язнів найбільшого нацистського табору смерті в Освенцемі. За час існування цього концтабору  в ньому загинуло за різними джерелами даних від 1,5 до 2,2 мільйони людей. За загальними оцінками жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом  з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

17:31 27.01.2021

ПРОЗОРІ ЗЕМЛІ

Народицька громада стала учасницею проекту «Прозорі землі: залучення громадян до прозорого управління земельними ресурсами громад»

11:26 16.12.2020