Роботодавці Житомирщини з 1 квітня отримають збільшену компенсацію

З 1 квітня зросте компенсація роботодавцям за працевлаштування певних категорій громадян. Розмір виплат зміниться у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати в Україні до 8 тис. гривень.

16:24 29.03.2024

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо проміжних підсумків діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.

11:42 29.03.2024

Мобільний застосунок, що рятує від домашнього насильства

Щороку в Україні від насильства страждає близько 1,1 мільйона осіб, з яких 90% тих, хто звертається щодо таких випадків – жінки. Лише кожна третя постраждала – звертається по допомогу. Часто жінки не звертають уваги на «дрібниці», такі як контроль телефону, перевірка особистих повідомлень чи обмеження кола спілкування.

10:57 29.03.2024

В Коростенській районній військовій адміністрації Житомирської області відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

27 березня 2024 року під головуванням першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариси Хоречко  відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

16:41 28.03.2024

Як оскаржити рішення МСЕК

Якщо ви не згодні з рішенням медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), є можливість його оскаржити. Для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до тієї ж самої або до центральної чи обласної комісії. Детальніше, як це зробити, – дивіться інфографіку.

15:38 28.03.2024

Прийом абітурієнтів на навчання до Національної академії статистики, обліку та аудиту у місті Києві.

З метою інформування мешканців Вашої громади щодо можливості здобуття вищої освіти економічного спрямування за європейськими стандартами у державному вищому навчальному закладі ІV рівня акредитації, починається цьогорічний прийом абітурієнтів на навчання до Національної академії статистики, обліку та аудиту у місті Києві на умовах державного замовлення (бюджетних коштів) та за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

14:58 27.03.2024

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

10:10 26.03.2024