Дата: від до Скинути

Прозорість та підзвітність: у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції

Сьогодні, 22 травня, у Житомирській ОВА під головуванням завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації Олега Хабчука відбулася нарада з представниками структурних підрозділів ОВА щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції.

14:15 23.05.2024

Оголошення. Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України відбудеться 23 травня 2024 року о 11.00 год. в адмінприміщенні селищної ради, 2 поверх кабінет №217

19:42 21.05.2024

Оновлені рекомендації МОН щодо 2024/2025 навчального року

Система освіти України продовжує функціонувати в умовах повномасштабної війни. росія й надалі завдає ударів по критичній інфраструктурі нашої країни, що призводить до обмежень у використанні енергоресурсів на всій території України. Це впливає на безпеку всіх учасників освітнього процесу і на заклади освіти.

17:26 21.05.2024

#СтопШахрай: Найбільш розповсюджені способи шахрайства з використанням мобільного зв’язку

У часи швидкого технологічного розвитку збільшуються ризики шахрайських схем за допомогою мобільних телефонів. Сучасні шахраї використовують різноманітні методи, щоб отримати доступ до особистих даних та фінансів користувачів мобільних пристроїв. Від вірусів і троянських програм до виманювання паролів та фішингових повідомлень – їхні схеми стають все більш витонченими та складними.

17:23 21.05.2024

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД СЕЗОННОЇ АЛЕРГІЇ?

Чудова пора року весна - найнебезпечніший сезон для алергіків. Причина: підвищена реакція організму на пилок рослин, від якого сховатися практично неможливо. Для такої категорії   пробудження природи завжди пов’язане із сезонними захворюваннями, такими  як  алергічний риніт або поліноз. Їх також називають – сінна лихоманка, весняний катар, пилкова астма, сезонний риніт. Хворобливі реакції супроводжуються кон’юктивітом (свербіж, почервоніння очей, сльозотеча, але без гнійних виділень), атопічним дерматитом, сезонною бронхіальною астмою, чханням, закладеністю носа, притупленням нюху, задухою, сухим кашлем, набряком. У дітей при таких cтанах спостерігається шум та біль у вухах.

14:40 21.05.2024

#безбарєрність: Освітній серіал «Безбар’єрна грамотність»

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг із боку держави та бізнесу тощо.

14:18 21.05.2024

Прозорість та підзвітність: Команда Opendatabot запустила новий проєкт для перевірки новобудов

Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».

14:14 21.05.2024

#плічопліч: У Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг»

Сьогодні у Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг», в якому школярі змагалися у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Усі учасники продемонстрували неймовірну жагу до перемоги, наполегливість та витривалість.

21:58 20.05.2024