В громаді триває активне освоєння коштів проєкту “Інтернет-субвенція”

Відомий факт, що Інтернет і доступ до інформації в сучасному світі є запорукою розвитку громад, області та держави загалом. Нині в громаді триває активне освоєння коштів проєкту “Інтернет-субвенція”, і вже по лінії Старий Дорогинь-Мотійки заклади соціальної сфери очікують підключення до інтернету за кошти державної субвенції.

09:30 12.11.2021

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів

На території області з початку року здійснено 247 виїздів для знешкодження вибухонебезпечних предметів. Всього групою піротехнічних робіт АРЗ СП знешкоджено 648 одиниць ВНП.

11:05 08.11.2021

Відзавтра на Народиччині діятиме «червоний» рівень епіднебезпеки

Відповідно до протокольного рішення від 28 жовтня 2021 року № 14 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Народицької селищної ради, 30 жовтня Народицька територіальна громада увійде до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

16:26 29.10.2021

77-ма річниця вигнання нацистів з України: Народиччина пам’ятає!

Сьогодні ми вшановуємо 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України. Шануємо пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з нашої країни, у лавах радянської армії або Української повстанської армії. Саме цього дня 1944 року з території України вигнано останнього солдата нацистського рейху та визволений найзахідніший регіон України — Закарпаття.

18:26 28.10.2021

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки – це збереже ваші життя, здоров’я та майно.

26 жовтня близько 15 год 40 хв чергове відділення 14 ДПРЧ виїхало на ліквідацію пожежі в господарському хліві за адресою: смт Народичі, вул. Полякова, яка виникла, за попередньою інформацією, внаслідок короткого замикання електричної мережі. Пожежею було знищена покрівля, пошкоджено перекриття та майно. А вже о 23 год 40 хв ліквідовували пожежу дров, що були розташовані на відкритій території Ласківської ЗОШ. О 3 год 13 хв 28 жовтня надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. В’язівка, вул. Зарічна. По прибуттю було встановлено, що горить перекриття та інші конструкції будинку на площі 20 м.кв. Завдані матеріальні збитки та причина пожежі встановлюються.

15:46 28.10.2021

Будьте обережні з вогнем!

26 жовтня о 2 год 14 хв надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Отруби. По прибуттю до місця виклику було встановлено загорання в житловій кімнаті будинку, вогонь поширився на покрівлю. За інформацією очевидців, в будинку знаходилась господарка із сином. Близько 3-ої год використовуючи апарати захисту рятувальники виявили та евакуювали з приміщень будинку потерпілого із ознаками отруєння чадним газом та обвуглене тіло господарки.

10:45 26.10.2021

Пам’ятка щодо алгоритму дій у випадку терористичних актів

ТЕРОРИЗМ – суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників,  підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

11:13 23.10.2021

Про збір ідей проектів до Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період з 2022 по 2027 рік

Народицька селищна рада за сприяння ULEAD з Європою Житомирського регіонального офісу розробляє Стратегію розвитку Народицької селищної об’єднаної територіальної громади на період з 2022 по 2027 рік (далі - Стратегія).

09:49 22.10.2021

Села теж мають право на якісний інтернет

Майже півмільярда гривень з держбюджету направляють на підключення кабельного інтернету в сільській території. Проєктом передбачене підключення до кабельного інтернету усіх об’єктів соціальної інфраструктури села:  ФАПу, клубу, дитсадка тощо. Головна умова – попередня відсутність у селі оптичних мереж. Крім того, до кінця наступного року сплачувати за користування інтернетом буде держава, а вже потім – це обов’язок місцевої ради. Тож під час відбору частина громад відсіялись саме через неготовність платити за інтернет.

10:17 21.10.2021

Увага! Тренінг для малих та середніх агровиробників

У зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення надзвичайно актуальною стала протидія проявам рейдерства – незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами – в аграрній сфері.

10:43 19.10.2021