Просимо зняти відеореєстратори з ваших автомобілів!

Шановні водії! Просимо зняти відеореєстратори з ваших автомобілів.  Також, не використовуйте засобів, які зменшують оглядовість салону.  Під час перевірки транспортного засобу поліцейським необхідно бачити, що відбувається всередині автомобіля. Просимо з розумінням поставитись до цієї міри. Нагадуємо, що про підозрілих осіб чи пересування автомобілів ви завжди можете повідомити на спецлінію.

22:12 28.02.2022

Рішенням Ради оборони Житомирщини на всій території області заборонено продаж алкогольних напоїв

Усім торгівельним точкам – негайно прибрати з полиць відповідну продукцію. Контроль за виконанням рішення буде здійснювати Національна поліція та військові органи правопорядку.

14:48 28.02.2022

З тяжким сумом повідомляємо...

З тяжким сумом повідомляємо, що вчора, поблизу Яжбереня, внаслідок сутички з диверсійно-розвідувальною групою російського окупанта, виконуючи свій професійний обов’язок та захищаючи нашу рідну землю загинули Володимир СОЛОДЧУК та Іван ГЕРАЇМЧУК. Ще троє наших захисників отримали поранення. Народицька селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійних.

10:33 27.02.2022

Шановні жителі Народиччини!

У зв’язку з оголошення воєнного стану на всій території нашої держави, звертаємось до вас з проханням зберігати спокій та залишатися вдома. Тримаємося всі разом. Ситуація під контролем наших захисників та правоохоронців. Будь-яка інформація в інтернеті може бути фейком. Користуйтеся тільки офіційними джерелами інформації. У разі ускладнення ситуації буде доведена інформація щодо плану дій.

12:45 24.02.2022

20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого на державному рівні вшановуємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-14 років. Цей пам'ятний день встановлено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

16:24 18.02.2022

Народицька громада долучилася до відзначення Дня єднання

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, сьогоднішній день, 16 лютого, Президент України, Володимир Зеленський, оголосив Днем єднання.

10:32 16.02.2022

Воїни-інтернаціоналісти громади вшанувати пам’ять побратимів

Сьогодні в Свято-Миколаївському парку відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану. Участь у заході взяли секретар селищної ради Олег Ярмолюк, заступник селищного голови Олександр Прокопенко, начальник відділу культури Тамара Дідух та члени спілки ветеранів Афганістану.

12:06 15.02.2022