Гайд #безбар’єрних подій: створюй свої неймовірні події

Успіх будь-якого івенту – у зручності й комфорті його учасників та гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів і рішень при його організації буде безбар’єрність – починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.

09:56 12.06.2024

#плічопліч: Команда з ліцею №3 м. Житомира готуються до V етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» з баскетболу

Юні спортсмени з ліцею №3 м. Житомира продовжують активні тренування, готуючись до V етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг». Кожного дня вони наполегливо працюють над технікою і витривалістю, щоб показати найкращі результати на майбутніх змаганнях.

16:26 07.06.2024

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

Інформуємо, що оприлюднено проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

15:13 07.06.2024

Роз’яснення щодо встановлення факту загибелі сільськогосподарських культур у результаті надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та відшкодування понесених втрат

У разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала  шкоди посівам необхідно:

14:35 07.06.2024

Інвестуйте в житло безпечно. Перевіряйте дані про обʼєкт нерухомості на порталі ЄДЕССБ

Плануєте купити нерухомість, але не знаєте, як убезпечити себе від ненадійних забудовників та шахрайських схем? Перевірте спеціальні майнові права на майбутню нерухомість за кілька кліків на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Там ви зможете отримати детальну інформацію про об’єкт нерухомості та перевірити його статус.

11:48 07.06.2024

Незадекларована праця – погано для всіх

Незадекларована праця збільшує видатки роботодавців. Неформальна економіка і незадекларована праця сприяють створенню і існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які у повному обсязі забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.

09:55 07.06.2024

#безбар’єрність: Представники Житомирської ОВА взяли участь у регіональній зустрічі «Безбар’єрність як суспільна норма»

04 червня у місті Києві відбулася Регіональна зустріч представників департаментів культури та інформаційної політики ОДА/ОВА на тему «Безбар’єрність як суспільна норма».

16:01 05.06.2024