Дата: від до Скинути

Уряд підтримав ініціативу МОН щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалася співпраця з рф

09 серпня 2022 року, під час засідання Уряду схвалено ініційований МОН проєкт Указу Президента України щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалися заходи з розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями рф.

14:35 15.08.2022

28 липня 2022 року вперше відзначатиметься День Української Державності.

Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.

11:03 27.07.2022

Віталій Бунечко і Юрій Тарасюк з робочою поїздкою відвідали селищну військову адміністрацію у Народицькій громаді

Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом у Народичах, голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко і начальник Коростенської районної військової адміністраці Юрій Тарасюк представили новопризначеного начальника військової адміністрації Олега Ярмолюка. Відтепер Олег Іванович буде забезпечувати розвиток громади, водночас, опікуючись разом з усією командою Президента України безпековими питаннями та захистом нашої Держави.

18:35 04.05.2022

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Народицької селищної військової адміністрації

Указом Президента України від 18 квітня 2022 року №260/2022 створено Народицьку селищну військову адміністрацію Коростенського району Житомирської області

14:22 19.04.2022

З Днем день пожежної охорони!

Сьогоднішнє професійне свято об’єднує тих, хто несе відповідальність за забезпечення надійного і вірного захисту національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

09:15 17.04.2022