Міжнародний день пам"яті жертв Голокосту.

Сьогодні, 27 січня, міжнародний день пам"яті жертв Голокосту. Саме цього дня  1945 року солдати першого Українського фронту  визволили в"язнів найбільшого нацистського табору смерті в Освенцемі. За час існування цього концтабору  в ньому загинуло за різними джерелами даних від 1,5 до 2,2 мільйони людей. За загальними оцінками жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом  з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

17:31 27.01.2021

ПРОЗОРІ ЗЕМЛІ

Народицька громада стала учасницею проекту «Прозорі землі: залучення громадян до прозорого управління земельними ресурсами громад»

11:26 16.12.2020

Народицькою селищною територіальною виборчою комісією Коростенського району Житомирської області оголошено результати виборів депутатів Народицької селищної ради

15:37 02.11.2020

Народицькою селищною територіальною виборчою комісією Коростенського району Житомирської області оголошено результати виборів на посаду Народицького селищного голови

Народицькою селищною територіальною виборчою комісією  Коростенського району Житомирської області оголошено результати виборів  на посаду Народицького селищного голови .

15:14 02.11.2020

Центр зайнятості. Питання-відповіді.

Питання- відповідь - Як отримати фінансову допомогу від держави ФОПу без найманої праці?? - Фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників і які вимушено не працювали через карантин, можуть отримати від держави фінансову допомогу із часткового безробіття, якщо звернуться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ та зберуть необхідний пакет документів. Насамперед, ФОПи повинні бути застрахованими особами, тобто сплачувати єдиний соціальний внесок. Такі зміни стали можливими завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів Украі?ни з метою запобігання поширенню на територіі? Украі?ни гостроі? респіраторноі? хвороби COVID-19.

17:06 09.06.2020