Дата: від до Скинути

Податкова інформує: До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють продаж власновирощеної, відгодованої чи виготовленої продукції

Відповідно до порядку проведення розрахунків, визначеного розділом ІІ Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахунки за товари (послуги) із обов’язковим застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) та видачею споживачам розрахункових документів встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції.

13:42 21.06.2024

Малі аграрії отримають фінансову підтримку на оброблення земель та утримання сільськогосподарських тварин

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження № 495-р щодо «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства». Це рішення передбачає надання грантової підтримки малим агровиробникам. Залучені кошти перш за все дозволять забезпечити фінансову підтримку аграріям, які мають у власності чи користуванні до 120 га, утримують до 100 корів або до 500 маточного поголів’я кіз або овець.

15:57 19.06.2024

До відома населення! Щодо придбання дров паливних!

Філія «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» ДП «Ліси України» інформує Вас про наявність достатньої кількості деревини забезпечення в повній мірі потреб населення та закладів соціальної сфери Народицької селищної територіальної громади в деревині дров’яній (дрова паливні). Філія має можливість реалізовувати деревину з доставкою до об’єктів соц.сфери громади, для населення – по мірі можливості при наявності вільного автотранспортного засобу. Вартість доставки становитиме, в залежності від відстані перевезення, від 240 до 320 грн. за 1 метр кубічний.

13:38 19.06.2024

До уваги потерпілим від Чорнобильської катастрофи 1 категорії!!!

В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою громадяни громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорії 1.

10:22 19.06.2024

Пам’ятка щодо проведення робіт по обробці полів пестицидами та агрохімікатами у народному господарстві!

З метою забезпечення оптимальних умов життєдіяльності людини та охорони навколишнього середовища при використанні пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, Народицька селищна рада звертає увагу на наступне.

12:19 18.06.2024

Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру

Під час Глобального саміту миру у Швейцарії, який відбувся 15–16 червня, учасники узгодили спільну позицію щодо трьох пунктів: продовольча безпека, ядерна та енергетична безпека й звільнення всіх полонених і депортованих українців і українок, дорослих і дітей, яких викрала росія. Ключові принципи щодо цих елементів задля справедливого та сталого миру викладені у Спільному комюніке про основи миру.

15:12 17.06.2024