Дата: від до Скинути

Коростенське районне управління Головного Управління ДСНС України в Житомирській області повідомляє!!!

18.07.2021 р. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Рубежівка. По прибутті до місця виклику через 45 хв. після повідомлення (відстань до місця виклику становить біля 50 км.) було встановлено, що вогнем повністю охоплено дерев’яний житловий будинок, вогонь поширився на господарський та літню кухню, які також були повністю охоплені вогнем. На місці пожежі вже працювали працівники  місцевої пожежної охорони с. Базар. Відразу було прийнято рішення подачі пожежних стволів  на захист другої  частини житлового будинку та недопущення поширення вогню по сухій рослинності та інші будівлі  житлового сектору. Проблемою в ліквідації пожежі  була велика відстань до джерел  водопостачання. Врезультаті пожежі вогнем були знищені (не підлягають відновленню) будівлі домогосподарства.

15:59 20.07.2021

Децентралізація: питання планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та громад обговорюватимуть 20 квітня на конференції

20 квітня 2021 року о 09:30 розпочнеться конференція “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, присвячена питанням планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та територіальних громад.

09:40 14.04.2021

НЕБЕЗПЕКА ДОВКІЛЛЮ ТА МАЙБУТНІМ ПОКОЛІННЯМ

Незабаром поминальні дні. Прийнято прибирати та прикрашати могили вінками та квітами. Останні роки популярними стали штучні квіти, виготовлені з пластику. Нажаль немає жодного безпечного методу їх утилізації. Кожна квіточка на вінку складається із кількох деталей, які виготовляються з різного виду пластику. Він, зазвичай, не маркований. Через це його неможливо розсортувати для переробки.Пластик, з якого зроблені квіти, розкладається понад сто років. Крім того, під впливом сонячного світла та під час розкладання, він виділяє канцерогени, які небезпечні для здоров'я людей та довкілля. Захоронення або спалювання штучних квітів – несе непоправну шкоду. При спалюванні в атмосферне повітря виділяється велика кількість діоксинів, тобто хлорованих вуглеводів, що є надзвичайно канцерогенними, як наслідок зниження імунітету, погіршення здоровя у людей, виникнення онкологічних захворювань.

10:48 08.04.2021