Дата: від до Скинути

#ПрозорістьТаПідзвітність: В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

З врахуванням того що наразі триває перший фінансовий квартал основними предметами закупівлі є: послуга з постачання теплової енергії та електроенергії.

13:45 05.03.2024

Зональні змагання відкритого турніру серед чоловічих команд з волейболу пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича

2 березня на базі  спортивних залів Овруцької територіальної громади відбулись зональні  змагання відкритого турніру з волейболу серед чоловічих команд  пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича.

12:35 05.03.2024

«Лють» шукає воїнів

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» шукає воїнів, які готові битися за Україну!

15:56 04.03.2024

Спалювання минулорічної трави, опалого листя, сухих гілок та іншого сміття – це проблема, яка є небезпечною для довкілля, життя і здоров’я людей.

Лише  пригріло  перше  весняне  сонечко, як  наші українські дбайливі господарі   починають прибирання території своїх домоволодінь та зазвичай  спалюють  листя, траву, дрібне сміття та інші відходи. І  так  з  року  в рік  весною  населені  пункти  поглинає  суцільний дим, поки  не  завершаться заходи  з  прибирання.

12:25 04.03.2024

У березні мобільні медичні команди здійснять 12 виїздів у північні громади Житомирщини

Таку ж кількість виїздів зробили мобільні медичні команди (ММК) у лютому до Народицької, Олевської та Словечанської громад. Члени ММК проконсультували за минулий місяць близько 360 людей. Це не лише медичні послуги, але й соціально-психологічні.

10:22 04.03.2024

ЯК ЗБЕРЕГТИ ІМУНІТЕТ?

Імунітет (від лат. «імунітас» – звільнення ) –– це живий щит організму, основною функцією  якого  є  здатність організму розпізнавати чужорідний матеріал і мобілізувати клітини та речовини власного організму на швидке його знешкодження і видалення

10:12 04.03.2024

Про дотримання правил зберігання пестицидів і агрохімікатів!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що під час зберігання  пестицидів і агрохімікатів  потрібно дотримуватися таких пріоритетів, як збереження здоров`я  людини і охорони навколишнього середовища.

10:34 01.03.2024