Щодо організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Механізм безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами) (далі – Порядок).

16:05 10.01.2022

Реалізацію піротехнічних виробів та їх використання на території громади – заборонено

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Народицької селищної ради, яке провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови комісії Олександр Прокопенко.

13:09 31.12.2021

Кожній дитинці – під ялинку гостинці

Зимові свята дітвора чекає з нетерпінням і любить найбільше. З їх настанням кожен очікує на маленьке диво, і, звичайно, подарунки. Дорослі ж, у свою чергу, мають подбати, щоб ці дні стали для дітей незабутніми, і подарувати їм віру у казку.

13:38 30.12.2021

Обласне Новоріччя для юних талантів

Традиційно перед початком новорічно-різдвяних свят відзначають нагородами та солодкими подарунками талановиту молодь. Тож і цьогоріч у приміщенні обласної філармонії імені С. Ріхтера під патронатом голови облдержадміністрації відбулося свято Нового року для обдарованих дітей, які проявили себе у різних сферах – вигравали в обласних та Всеукраїнських конкурсах, конференціях, фестивалях, змаганнях та ін.

13:28 30.12.2021

Низький уклін пам’яті ліквідаторів

Сьогодні вшановуємо тих, хто ціною героїчних зусиль зупинив чорнобильську ядерну катастрофу. Цього грудневого дня 35 років тому відбулася здача в експлуатацію об’єкту “Укриття” – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

10:05 14.12.2021

Волонтер діє за покликом душі

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

09:51 06.12.2021